Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Charm Nook Wczoraj o 7:54 pmKass
A New Beginning Sro Maj 15, 2024 5:22 pmNoé
New GenerationWto Maj 14, 2024 8:57 pmKalsi
Zajazd pod Smoczą Łapą Wto Maj 14, 2024 7:54 pmNoé
W Krwawym Blasku GwiazdPon Maj 13, 2024 7:16 pmnowena
My little mermanNie Maj 12, 2024 10:32 pmTroianx
Avatar: The Legends of twoNie Maj 12, 2024 9:59 pmLadyFlower
Blood, drugs and you in the middleNie Maj 12, 2024 4:27 pmNatas
Eternal debtNie Maj 12, 2024 3:21 pmMinako88
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Top posting users this week
2 Posty - 29%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%

Go down
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Your Bloody Kiss {Czw Lis 04, 2021 10:09 pm}

Your Bloody Kiss 3kolaz_vampire

    Małe miasteczko nieczęsto ma okazję ku nowościom. Ciągła monotonność już dawno przejęła życia większości jego mieszkańców. Nic więc dziwnego, że kiedy w jedynym liceum w okolicy pojawia się nowa uczennica, staje się ona głównym tematem rozmów nie tylko uczniów, ale i mieszkańców. Wraz z jej pojawieniem się zaczęło również dochodzić do brutalnych mordów w okolicy, jednak mimo wielu dochodzeń, policja ma związane ręce. Mieszkańcy, szczególnie ci starsi, będąc przesądnymi, zaczynają się jej bać, stają się wobec niej nieufni, unikają jej. I zrządzenie losów chce, że jej osobą wyjątkowo zainteresował się jeden z jej szkolnych kolegów. On to jej przeciwieństwo. Ma bardzo wielu znajomych, nie tylko ze szkoły, ale i spoza niej. Ludzie wręcz do niego lgną.

bimxbun jako wampirzyca
Minako88 jako szkolny kolega
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Czw Lis 04, 2021 10:10 pm}

Your Bloody Kiss 3db41acf5b09ee72e9bc68c1497effe2

Your Bloody Kiss De6eec194a10016557c332f2a53d135d

Dane Podstawowe
Godność: Anastasia Beverly Steele
Wiek: Ponad 200 lat, choć wygląda na 17
Data urodzenia: Tajemnica~
Rasa: wampir
Orientacja: Heteroseksualna
Status: Wolna

Aparycja
Wzrost: 161 cm
Włosy: Białe
Oczy: Błękitno-szarne, w szczególnych sytuacjach czerwone
Znaki szczególne: Brak
Sylwetka: Szczupła

Ciekawostki:
- uwielbia czytać książki, zwykle to pośród nich spędza swój wolny czas, tak samo jak i na słuchaniu muzyki
- jest samotniczką do takiego stopnia, że nie posiada nawet zwierząt, a w dodatku mieszka sama
- przez wszystkie lata swojego życia stała się niemalże zawodowym kłamcą
- jej życie skrywa tyle sekretów ile jest gwiazd na niebie



Ostatnio zmieniony przez bimxbun dnia Pon Lis 08, 2021 12:20 am, w całości zmieniany 2 razy
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Sob Lis 06, 2021 11:51 am}

Your Bloody Kiss Ff602c7edfda5c1180d835767816e90b

│ Imię:Thomas|
│Nazwisko: Carver|
│Wiek:18 lat |

│Wzrost:175 cm|
│Waga:67 kg|
│ Kolor włosów : Ciemny blond, krótkie|
│ Kolor oczu :Brązowe

│ Data urodzenia :23 Listopada|
│ Znak zodiaku :|Strzelec
│ Rodzina :|matka, młodszy brat Kendall

│Status:Wolny |
│Rasa:Człowiek |
│Orientacja :Heteroseksualny|
│Sylwetka :Szczupły |

│Ciekawostki :
- Ma wielu przyjaciół  sam też stara się znaleźć z każdym wspólny język
- Interesuje się fotografią, koszykówką oraz malarstwem
- Lubi fantastykę oraz  książki o tej tematyce
- Często szkicuje i maluje
- Jest bardzo spostrzegawczy i niełatwo go oszukać
- Posiada gitarę, ale nie umie jeszcze na niej grać|
 
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Nie Lis 14, 2021 9:07 pm}

Your Bloody Kiss 3db41acf5b09ee72e9bc68c1497effe2

  Przemierzała korytarz liceum wyprostowana, patrząc przed siebie. Czuła spojrzenia uczniów na sobie. Nic dziwnego. Wiedziała, że ludzie w tej wiosce są bardzo przesądni i podejrzliwi. Szczególnie ostatnio, kiedy to zaczęło dochodzić do brutalnych morderstw. Była nowa w tym miejscu i wiedziała, że dla ludzi jest główną podejrzaną. W końcu wszyscy tutaj znali się od dziecka, wręcz od pieluchy i ufali sobie wzajemnie. Ona stanowiła obcy element.

   Odrzuciła swoje białe włosy w tył. Weszła do klasy wraz z dzwonkiem, który podrażnił jej słuch. Po części jednak była już do tego przyzwyczajona. Żyła tyle lat, że jeden głośny dźwięk w tę czy we w tę nie robił jej już różnicy.

   Otworzyła zeszyt, a kiedy nauczyciel wszedł do klasy – zaczęła notować. Wbrew temu, ile lat miała, była raczej wzorową uczennicą, a przynajmniej się starała. Mimo tego, że była stara i jej wiedza była spora, nauka wciąż gnała do przodu. Lubiła się uczyć. Tak naprawdę była to jedyna ciekawa rzecz, jaka ostatnio ją spotykała.
Na zewnątrz padało tego dnia. Niebo było zachmurzone, jakby płakało. W tym momencie miało ono kolor jej oczu, przez co uśmiechnęła się pod nosem.

   Kolejny dzwonek. Tym razem na przerwę. Uczniowie wysypali się z sal, a ona wraz z nimi. To ją tylko różniło od innych, że w porównaniu do nich nie miała kolegów czy przyjaciół, z którymi mogłaby porozmawiać lub pośmiać się i powygłupiać.

   Przysiadła przy jednym ze stolików na stołówce, jednym z bardziej oddalonych od reszty i przede wszystkim od ludzi. Zamiast jednak wyciągnąć coś do jedzenia, jak jej „rówieśnicy”, wyjęła z plecaka książkę. „Dracula” Brama Stokera. Lubiła klasyki literatury, szczególnie właśnie horrory. Otworzyła ją na jednej ze stron i zaczęła czytać.

   „Cudzoziemiec na obczyźnie jest nikim; ludzie go nie znają, a nie znać, znaczy nie szanować.” - Och, cóż za ironia losu – pomyślała, wywracając przy tym oczami. Czasem los bardzo lubił płatać jej figle, takie właśnie niewinne, jak ten tutaj.
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Sob Lis 20, 2021 2:22 pm}

THOMAS CARVER|

   Niechętnie stałem w holu własnego domu, czekając na młodszego brata dwunastolatek, zamiast szybko się ubierać, w obawie przed spóźnieniem do szkoły  spowolnił ruchy tak bardzo, że  sam zająłem się  zakładaniem mu kurtki. Co przyjął z niezbyt  miłym entuzjazmem. Gdyby nie to, że mama musiała zostać w pracy to pewnie ona, zajęłaby się szykowaniem go do szkoły. Teraz spadło to na mnie  tak samo odprowadzenie go pod budynek szkoły.  Sam uszykowany zgarnąłem plecak,  Kendall zrobił to samo, czuł, że ze mną nie ma żartów. 
   - Wolałbym zostać w domu, nic nie umiem na historię. Mama znowu będzie zła- zauważył  mój brat.  Nic na to nie odpowiedziałem, bo co miałem mówić? "Gdybyś się uczył, a nie grał z kolegami w nogę, to  byś  zdał  ten test?"  Sam pewnie o tym doskonale wiedział. Nie byłem rodzicem, by go pouczać.
 - Kendall idź szybciej, ja też  mam szkołę- ponagliłem tylko  brata. Po jego odprowadzeniu sam  znalazłem się  w  szkole. 
    A tam otoczyła mnie od razu  grupa znajomych Ella, Joe oraz Jonah.  
   - Co, Kendall znowu nie dał  ci spokoju?- spytała  blond włosa dziewczyna, która ciągle zachowywała  się tak, jakby chciała mnie poderwać. Na co nie zwracałem aż tak bardzo uwagi.  Skinąłem  tylko  głową. Rozmawialiśmy w najlepsze, kiedy na korytarzu pojawiła się ona.  Blada, cera, białe  włosy wyróżniała się od innych mieszkańców.  Od jakiegoś czasu do mych uszu dochodziły plotki na jej temat.  Ona zdawała się  tym jednak nie przejmować. Poczułem, jak Joe szturchnął  mnie w ramię, to przywróciło  mnie do rzeczywistości. 
   - Wiem, że lubisz bawić  się  w zbawiciela, ale w jej przypadku nawet nie radzę próbować.  Ona jest cholernie dziwna — podsumował  ją tak jak wszyscy inni z miasteczka. Może i miał  rację. Jednak nie byłbym sobą gdybym robił wszystko, czego ode mnie oczekiwano. Dzwonek  ponaglił  do udania się na lekcję  wraz  z Joe i Ellą udaliśmy  się do naszej klasy. Cały czas interesowałem  się tamtą dziewczyną.  Znałem w sumie tylko jej imię Anastasia.  Też  niezbyt spotykane w tych  czasach po tej stronie świata. Przerwa na lunch, zwykle siadałem w tym samym miejscu. Po wzięciu  tego, na co miałem ochotę, nie dostrzegłem,  ani Jonah ani Elli  Joe zawsze jadał  ze swoją  dziewczyną. Jedyne tak naprawdę wolne miejsca były przy dziewczynie czytającej  książkę  zamiast  jedzącej swój  posiłek. To była ona ta cała Anastasia.  Skoro miałem okazję, to czemu  by z niej nie skorzystać?  Poszedłem  do jej stolika, stawiając na nim tacę. 
    - Mogę się dosiąść? Wszędzie jest straszny tłok- mówiąc to,  posłałem w jej stronę nikły  uśmiech. Aż tak wyluzowany tym razem to nie byłem.  Zająłem miejsce  z brzegu gdyby jednak  nie chciała dzielić ze mną  stołu podczas lunchu. Zerknąłem, co  czyta "Hrabia Dracula"  serio? Ktoś  w ogóle tu czyta klasyki?  
   - Ciekawa książka? - zagadnąłem, nie wiedząc, od czego zacząć temat. Z  innymi nie miałem tego problemu,  ta białowłosa stanowiła dla mnie istną zagadkę. Która tylko  zachęcała, a nie zniechęcała do bliższego poznania.  Sam nie umiałem tego wyjaśnić.  Może tylko tym, że chciałem sam się przekonać ,jaka ona naprawdę  jest? Zająłem  się  swoją  sałatką  oraz butelką  wody. Nie robiłem sobie dużych nadziei, że w ogóle się do mnie odezwie.
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Czw Gru 23, 2021 9:43 pm}

Your Bloody Kiss 3db41acf5b09ee72e9bc68c1497effe2

    Za każdym razem, kiedy pojawiała się, nieważne, w której części liceum, zaraz była na językach wszystkich. Tak samo było i teraz – na stołówce. Słyszała ich głosy, choć oni myśleli, że słowa, które padają z ich ust, wcale do niej nie docierają. Jedyną nowością tego dnia było to, iż jeden z uczniów tej placówki dosiadł się do niej.

    Spojrzała na niego, kierując swoje spojrzenie od dołu do góry. Młody (no a jaki miałby być?) i przystojny. Blond włosy i brązowe oczy. Wpasowywał się w niemieckie ideały z czasów Hitlera, nie ma co. Pewnie podczas II wojny światowej miałby powodzenie wśród wielu Niemek, o ile w ogóle jakimś cudem wylądowałby na tamtych terenach. Domyślała się, że i w szkole posiadał wiele cichych wielbicielek, a być może i dziewczynę. Zapewne zawojuje jeszcze wiele dziewczęcych serc.

    Skinęła tylko głową w odpowiedzi na jego pytanie. I tak już usiadł na skraju stołu bez jej przyzwolenia. Nie dziwiło jej, że wybrał miejsce od niej oddalone na tyle, na ile to możliwe. Przecież ludzie z tej miejscowości nie chcieli mieć z nią do czynienia. Domyślała się, że w pewnym sensie napawa ich strachem. Przecież była obca, w dodatku o niespotykanym wyglądzie, choć wszyscy żyli już w XXI wieku. Niby teraz taki wygląd był na początku dziennym, ale odnosiła wrażenie, iż miasteczko zatrzymało się jakieś dwie do czterech dekad temu w rozwoju. Nie zdziwiłoby jej, gdyby przypadkiem młodzi ludzie opuszczali je przy każdej nadarzającej się okazji.

    Z początku myślała, że przesłyszała się, kiedy licealista zwrócił się do niej. Rozejrzała się dokoła, ale w pobliżu nie było osoby, do której mógłby mówić. Westchnęła i obrzuciła go krótkim spojrzeniem. Zaraz powróciła do swojej lektury.

    - Tak, jest ciekawa – odpowiedziała pełnym zdaniem, co i tak było już swego rodzaju osiągnięciem. Mogła rzucić jednym słowem, jednak nie chciała być niegrzeczna. I tak naprawdę na tym skończyła się jej wypowiedź, bowiem nie dość, że nie bardzo chciała do niego zagadywać, to jeszcze w dodatku nawet jakby było inaczej, to nie wiedziałaby, na jaki temat mogłaby zagaić rozmowę. Blondyn był w tym lepszy od niej – taki przynajmniej wniosek wysunęła, patrząc chociażby na to, iż zagadał o książkę. On, jak dla niej, nie miał przy sobie nic szczególnego.

    Wróciła do czytania, lecz zastanawiała się, czy chłopak jeszcze się do niej odezwie. Na pierwszy rzut oka była raczej nieprzystępna i odpychająca, ale on odbiegał od typowego miejscowego dzieciaka i wyłamał się tym samym ze stereotypu, który mówił, że ludzie jej unikają.
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Sro Sty 12, 2022 1:04 am}

THOMAS CARVER

Spojrzała na mnie tylko  raz, a przez moje ciało  przeszedł niezbyt miły chłód. Czy tak się czuł każdy, kto miał z nią kontakt?   Jak tak było to, czemu nie znalazłem  innego miejsca?  No tak, bo nie było  innego, a na siłę nie chciałem się pchać do stolika, gdzie na pewno ściskał,  bym się z innymi  niż sardynki w puszce. Jej oczy tak inne przyciągające wzrok. Długo nie czekałem na jej odpowiedź, zdążyłem  nawet wrócić  do swojej sałatki  z pomidorów, by  nagle zamrzeć z widelcem w ustach. Spojrzałem też na okładkę jej książki nie rozumiejąc, co w niej jest takiego ciekawego.
         - To nietypowe hobby, by czytać  na stołówce, o ile to nie są notatki na kolejną lekcję- zauważyłem, przegryzając  to, co już  jadłem. Nie miałem dużo sałatka, kanapka z szynką i butelka wody.  Nie byłem zwolennikiem kurczaków czy tofu na lunch.  Jak niektóre dziewczyny brały tylko po  jabłku, by, pilnować przesadnej diety.  U niej nie zauważyłem  tacy z jedzeniem. Zdziwiło mnie to lekko.  Już miałem o to zapytać, gdy pojawiła się koleżanka Elli, a zarazem moja była dziewczyna Cassie. Już czułem, że będą kłopoty. 
        -  Thomas spodziewałam się  po tobie, lepszego towarzystwa niż „to coś” może dołączysz do nas?  Jonah na nas czeka- podała mi rękę,  oferując swój niezbyt miły uśmiech.  Cała ona  irytująca do granic możliwości. Odrzuciłem jej ofertę, kręcąc  głową  z niedowierzania.
       - Oceniasz kogoś, nawet go nie znając.  Jednak nic się  nie zmieniłaś.  Poza tym mam lepsze towarzystwo niż Ty i twoje koleżaneczki. Jonah mnie zrozumie- oznajmiłem wprost. Cas zrobiła się  czerwona na twarzy, ale po chwili się  uspokoiła,  nadal się  uśmiechając do mnie. 
       - Możemy pogadać po lunchu?- zapytała  wprost. W sumie  i tak nie miałem nic do stracenia co nie?
      - Po lunchu a teraz możesz już iść?  Chcę  w spokoju dokończyć posiłek- lekko ją spławiłem.  Zrozumiała  aluzję i odeszła  ze swoją  tacą sam westchnąłem   z poczuciem  chwilowego  spokoju.  
      Dopiero teraz ponownie  spojrzałem na moją obecną towarzyszkę.  Wydawała się   wcześniej nam przysłuchiwać. 
        -  Jak chcesz rady to ignoruj Cas i jej bandę.  Takie osoby nie wnoszą  sobą niczego specjalnego. Skoro nie jesz, to może  zostawić  ci moją wodę?  Sam chyba jej nie wypiję- zasugerowałem, podając jej butelkę.  O ile, zechce ją  przyjąć.  Sam czułem
że  spotkanie  z Cas  wywoła tylko  kolejne komplikacje.
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Sob Sty 22, 2022 8:59 pm}

Your Bloody Kiss 3db41acf5b09ee72e9bc68c1497effe2

    Nawet zabawnym widokiem było dla niej, kiedy zamarł z widelcem w ustach. Aż tak bardzo nie spodziewał się jej odpowiedzi? Zaskoczenie chłopaka sprawiło, że tym razem to ona zaciekawiła się jego osobą. Przez jej twarz nawet przebiegł cień najpierw rozbawienia, a potem ciekawości, przy której zamknęła książkę i odłożyła ją na bok. Pochyliła się w stronę chłopaka, patrząc mu prosto w oczy.
- Ktoś musi być tym „nietypowym”. Chciałoby się rzec, że „we are all mad here”, ale niestety jestem jedyną osobą na tej wiosce, która pasuje do opisu. – Zacytowała „Alicję w Krainie Czarów”, a dokładniej jednego z bohaterów – kota z Cheshire. Było to trochę pokręcone, ale jak na jej, dość wyjaśniła, co miała na myśli.
    Nieoczekiwanie zjawiła się przy stoliku inna dziewczyna, której Any nawet nie kojarzyła. Prawdopodobnie wynikało to z tego, iż mało kto w tej szkole ją obchodził. ”To coś”? Dobre sobie. Anasthasia wywróciła oczami, ze znudzeniem przysłuchując się rozmowie tej dwójki. Nastolatkowie i ich problemy… Zaczęła przeglądać swoje paznokcie, które wydawały się jej ciekawszym tematem niż dramaty tej dwójki. Towarzystwo tej panienki też jakoś nie zachęcało jej do tego, by włączyć się do rozmowy. Na szczęście niedługo potem sobie poszła, spławiona przez chłopaka, który jej towarzyszył.
    - W razie czego potrafię radzić sobie z takimi, jak ona. – Machnęła ręką, gdy blondyn znów się do niej zwrócił. Spojrzała też na butelkę wody, jaką jej oferował, pokręciła jednak głową. - Dziękuję za ofertę, ale tobie bardziej się przyda niż mi. – Jej ton, kiedy odmawiała był grzeczny a nawet przyjazny. Uważała, że to miło z jego strony, iż jej zaoferował zwykłą wodę, ale wiedziała też, że jej na nic się ona nie przyda i pewnie gdyby ją wzięła, to zaraz wyrzuciłaby do kosza, a bardzo nie lubiła, gdy ktoś działał na szkodę środowiska, chociażby w taki właśnie sposób.
    Wyprostowała się na krześle, jakby przeciągając. Odwróciła na chwilę głowę w bok, ale nie spuszczała swojego spojrzenia z młodego osobnika, który uraczył ją swoim towarzystwem podczas tej przerwy. - A tak swoją drogą, wiesz, że to niegrzeczne się komuś nie przestawić? – Zwróciła się do niego, zadając pytanie, według niej, retoryczne. Faktycznie nie poznała jeszcze jego imienia, a domyślała się, że dzięki plotkom on jej godność znał już od dawna.
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Sro Mar 23, 2022 11:11 am}

THOMAS CARVER|

  Skarciłem się w duchu, bo faktycznie miała rację, nie przedstawiłem się, choć byłem tak  znany, że nawet mnie to jawnie zaskoczyło, że nie wie z kim ma do czynienia. Z drugiej strony mi jednak ulżyło, że  ona jako jedyna nie przejmuje się aż tak osobami ze szkoły. Mogłem  się z nią bliżej zaznajomić.  Miała w sobie coś innego niż większość dziewczyn pokroju Cassie.  Nie mogłem pojąć,  jak mogłem się  z nią widywać  przez ten czas. Teraz już bym tego nie powtórzył to pewne.  Usiadłem z powrotem przy stoliku, by ponownie wciągnąć się  w rozmowę. 
       - Faktycznie  tak przywykłem do tego, że każdy mówi mi po imieniu, że  nie czułem takiej potrzeby. Już naprawiam  ten błąd. Jestem Thomas Carver, ty za to nie musisz się przedstawiać-  dodałem,  dając jej znać, że  jestem bardziej  zaangażowany  w nowinki ze szkoły bardziej niż jasnowłosa. Nie przyjęła wody?  Cóż  trochę mnie to zaskoczyło, bo nie zauważyłem,  by  miała gdzieś tacę z posiłkiem, a odchudzać się nie musiała.  Na moją uwagę odnośnie byłej dziewczyny skrzywiłem się  nieznacznie.  Anastasia nic nie rozumiała. Nie drążyłem  jednak tematu, bo zwyczajnie musiałem iść do jaskini lwa, czyli na spotkanie z Cas.
      -  I tak ją tu zostawię, bo może zmienisz zdanie.  Tymczasem  niestety  muszę cię opuścić. Miło  się gada, ale pewna dziewczyna nie da mi spokoju, jak czegoś nie zakończę- mruknąłem, nie bardzo chcąc iść. 
  Tak jak się spodziewałem  Cassie czekała na mnie już przy szafkach szykując się na kolejne lekcje. Stanąłem obok niej, ta dopiero  po chwili  uniosła  kąciki ust  w tym  dobrze mi  znanym uśmiechu. 
  -Thomas  naprawdę wolisz spędzać czas z tamtą  dziwaczką? Rozumiem, że brak ci  bliskości, ale mógłbyś zawsze do mnie zadzwonić- wyszeptała  słodko, kładąc mi dłoń na ramieniu. Strzepnąłem ją od razu.  Co ona sobie myślała?  Obrażając innych, na pewno nie zyska u mnie ponownie sympatii. 
  - Cas mogłabyś się  zmienić, być bardziej tolerancyjna?  Oczywiście, że nie nie byłabyś wtedy sobą. Dlatego też  wolę trzymać się  od ciebie  z daleka-  oznajmiłem zgodnie  z prawdą.  Co słyszało kilka osób. 
    - Słyszałeś o imprezie, która ma się  odbyć za dwa dni? Może  byś się ze mną na nią wybrał?  No wiesz nasze ostatnie wspólne wyjście?- nie poddawała się.  Mogłem pójść, ale na pewno nie z nią. Tylko  z kim? 
    - Pójść  pójdę, ale na pewno  nie  z tobą. A teraz wybacz muszę przyszykować się do zajęć - po tych  słowach zostawiłem ją wyraźnie oburzoną.
     Nie dbałem  o to, bo w mej głowie narodziła  się dość ciekawa myśl. Co gdyby zaprosić kogoś, kto raczej unika kontaktu z resztą uczniów? Problem w tym, że jedyną dziewczyną, o której pomyślałem była  Anastasia. Tylko  jak przekonać ją by mi towarzyszyła, skoro ledwo ją poznałem? Miałem na to jeszcze trochę  czasu. O dziwo zawsze byłem pewny swego, tak w tym przypadku niczego nie brałem za pewnik. Spojrzałem na zegarek, niedługo jest koniec zajęć.  I pora iść do domu, może uda mi się  z nią jeszcze pogadać, zanim opuścimy mury szkoły? W sumie co mi szkodzi, tym bardziej że  nie dokończyliśmy rozmowy  w stołówce przez  tę irytującą  Cassie. Co jak co  ale wybrała sobie kiepski moment, by chcieć mnie  odzyskać. Zważywszy  na to, że nie byłem  nią już w ogóle  zainteresowany. Czułem w kościach, że  Cas nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Czy  odrzucone dziewczyny zawsze bywają takie  uparte?  Z tą myślą skończyłem zajęcia jak i resztę lekcji.  Pożegnałem się  z  Ellą i Jonahem  czekając,  aż pojawi się moja towarzyszka, ze stołówki.  W sumie nie wiem, na co liczyłem, póki co chciałem  z nią jedynie pogadać. Gdy ją zobaczyłem,  ruszyłem w jej kierunku, na szczęście poza nami  nie było  już praktycznie nikogo w pobliżu.
bimxbun
Supernowa
bimxbun
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {Czw Lip 21, 2022 7:19 pm}

Your Bloody Kiss 3db41acf5b09ee72e9bc68c1497effe2

    - Miło mi cię poznać, Thomasie – Oznajmiła całkiem miłym tonem. Wbrew wszystkiemu zaczynała jej się jakkolwiek podobać obecność zdecydowanie młodszego chłopaka. Może była jeszcze jakaś nadzieja dla tej wiochy? Kto wie…?
    Nie zdziwiło jej, kiedy stwierdził, że ona nie musi mu się przedstawiać. Mimo wszystko plotki szybko się rozchodziły, a on wyglądał, jakby był w centrum zainteresowania całej szkoły. Zapewne nawet go nie omijały wszystkie kłamstwa zmyślone na jej temat i nie tylko.
    Nie odpowiedziała już na pożegnanie Carvera ani na słowa o wodzie, którą postanowił jej zostawić. Pomachała mu tylko, a potem znów oddała się lekturze, póki przerwa nie dotarła do końca. Później dotarła już na swoje zajęcia, choć jakoś niespecjalnie na nich uważała. Tego dnia głównie miała historię, czyli coś, co od dawna już przerabiała, a nawet była jej sporą częścią. Żyła już przeszło dwa wieki i faktycznie wiele widziała.
    Znużona nie spieszyła się po ostatnim dzwonku. Wręcz przeciwnie. Powolnie wkładała swoje zeszyty do torby. Zanim wyszła z klasy, sprawdziła jeszcze swój telefon, choć zupełnie nic na nim nie miała – ani gier, ani mediów społecznościowych. Z nikim też nie utrzymywała kontaktu. Wszyscy jej bliscy pomarli już dawno, a znajomych nie miała. Czy czuła się samotna? Czasami… Albo nawet często, choć nie przyznawała tego nawet przed sobą. Nie była w stanie nikomu zaufać, szczególnie po wszystkim, co ją spotkało. Od około pięćdziesięciu lat zanurzała się w książki, chociaż w ten sposób zabijając swoje osamotnienie. A czasu, by je czytać miała dużo. Przecież nie musiała spać ani jeść…
    Wyszła z sali jako ostatnia, a na korytarzu nie było już praktycznie nikogo. Logiczne. W końcu wszyscy spieszyli się do swoich domów, by w szkole spędzać jak najmniej czasu. Nie dziwiła się. Sama nie lubiła kiedyś poświęcać czasu na takie rzeczy. Szczególnie, gdy była młodsza… Wtedy uczono ją jedynie robótek domowych… Ach, jaką ekscytacją było dopuszczenie kobiet na uniwersytety. Wtedy zaczęła się rozwijać. Ale teraz już… Umiała wiele. Jedyne, co ją interesowało z nauki w tym momencie, to wszelkie nowe odkrycia i nauki, które je umożliwiały, jak na przykład chemia czy biologia.
    W pewnym momencie zauważyła, jak w jej kierunku zmierza chłopak, z którym rozmawiała tego dnia na stołówce. Pierwszą myślą, jaka pojawiła się w głowie białowłosej było pytanie: udawać, że nie widzi, czy jednak zwrócić na niego swoją uwagę? Po chwilowej walce wewnętrznej zdecydowała, iż to drugie. Coś ją niezmiernie ciągnęło do blondyna. Być może chodziło o to, że zbyt długo już była sama, a on okazał jej odrobinę zainteresowania? Nie. Nie mogło tak być. Była wampirem. Zwierzęciem łaknącym krwi zguby gatunku ludzkiego. Nie mogła być samotna.
    - Potrzebujesz czegoś ode mnie? – zapytała, kiedy znaleźli się już wystarczająco blisko siebie. Popatrzyła mu w oczy i nie spuszczała swojego wzroku w dół, choć wiele dziewczyn na jej miejscu zapewne już dawno by to zrobiło, będąc speszonymi jego przenikliwym, brązowym spojrzeniem. Nie ona. Ona należała do tych odważnych.
Sponsored content
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Your Bloody Kiss Empty Re: Your Bloody Kiss {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach