Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Devil's Trill SonataDzisiaj o 04:17 pmCalinda
The MazeDzisiaj o 11:36 amEeve
incorrect loveDzisiaj o 09:04 amYoshina
From today you're my toyWczoraj o 09:22 pmYoshina
This is my revengeWczoraj o 09:04 pmYoshina
The Arena of HellWczoraj o 02:28 pmNoé
Where is my mind?17/05/24, 09:40 pmEeve
New Generation17/05/24, 03:01 pmLadyFlower
Charm Nook 16/05/24, 07:54 pmKass
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Top posting users this week
3 Posty - 17%
3 Posty - 17%
3 Posty - 17%
3 Posty - 17%
1 Pisanie - 6%
1 Pisanie - 6%
1 Pisanie - 6%
1 Pisanie - 6%
1 Pisanie - 6%
1 Pisanie - 6%

Go down
linuxa
Supernowa
linuxa
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Poszukiwany! Poszukiwana! {25/06/21, 08:20 pm}

Witaj!



Totalnie nie umiem w ładne ogłoszenia

•-•-•
Poszukiwany! Poszukiwana! Unknown
•-•-•

Jako, że nadszedł czas wakacji i w związku z tym (mam nadzieję) będę miała więcej czasu, poszukuję jakiejś dobrej duszy, która miałaby ochotę napisać ze mną opowiadanie dwuosobowe, bl. Nie mam co prawda pełnej, ustalonej fabuły, jednak mam kilka propozycji.
•-•-•
Kliknij żeby zobaczyć pomysły i propozycje:

•-•-•
Poza powyższymi propozycjami, jestem również chętna na coś z uniwersum Attack on Titan (zwłaszcza ship Erwin x Levi); My hero academia albo Gravity Falls (choć to trochę mi się już przejadło).

Z racji czasu, przygarnę tylko jedną osóbkę.  Nie mam jakichś gigantycznych wymagań poza duużą cierpliwością (albo umiejętnością dosadnego szturchnięcia mnie kijem do wzięcia się za odpis). Długość postów jest jak najbardziej do uzgodnienia.

•-•-•
Nieaktualne
linuxa
Supernowa
linuxa
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana! {02/02/23, 08:59 pm}

Poszukiwany! Poszukiwana! Image

Cześć! Powracam do pisania po kilkuletniej przerwie, jednak mam nadzieję że przez ten czas nie zardzewiałam.

Szukam osóbki, która chciałaby napisać ze mną niezobowiązujące opowiadanie, ot tak na rozgrzewkę, dla zabicia czasu.  Nie mam konkretnej fabuły, natomiast jestem otwarta na rozmowę i burzę mózgów. Nie mam nic przeciwko oklepanym fabułom rodem z brazylijskich telenowel, lub gimnazjalnych opowiadań. Chodzi mi o to, żeby się troszkę rozkręcić i wejść w pisanie po latach, na nowo.

Nie pogardzę praktycznie żadną tematyką, sci-fi, fantasy, obyczajowe, komedie, romanse - wszystko wchodzi w grę poza horrorem.
Z chęcią napisałabym także coś w tematyce:

Anime: Tiger and Bunny, My Hero Academia, Attack on Titan, Psychopass, Cowboy Bebop
Filmy: Star Wars, Transformers
Seriale/kreskówki: Gravity Falls, Transformers Prime, Star Trek TOS
Mitologii greckiej (choć tu nie jestem ogromnym znawcą, dlatego prosiłabym o ulgowe traktowanie)
Gry: Hades, Detroit Become Human
Wolałabym pisać coś w tematyce M x M, choć mogę spróbować swoich sił w hetero - wtedy z chęcią przygarnęłabym postać męską (w pisaniu kobiecymi postaciami absolutnie nie mam żadnego doświadczenia).

Szukam w głównej mierze kogoś, kto nie miałby nic przeciwko nieco rzadszym odpisom - jeden, maksymalnie dwa na dwa-trzy dni, nie przesadnie długim i na siłę przeciąganym.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany stworzeniem czegoś wspólnie, zapraszam do kontaktu!

Discord Linuxa#2146
linuxa
Supernowa
linuxa
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana! {16/03/23, 08:30 pm}




Mafia
Romans/akcja
Boys Love


    W świecie, którym rządzi przemoc, w którym ludzkie życie da się przeliczyć na dolary i który połyka w całości każdego, kto tylko ośmieli się do niego wejść, od dziesiątek lat w najlepsze trwa zatarg między mafijnymi półświatkami.
    Gdy szef jednej z rodzin ginie w strzelaninie, jego syn - X - rozpoczyna swój debiut poprzysięgając zemstę. Jego rodzina choć nieliczna, ocalała po masakrze, wciąż stanowi jedną z tych, z którymi nie wolno zadzierać.
    Tym samym po drugiej stronie dzielnicy rodzina Y ma własne problemy. Y jako drugi z synów nie ma szans objąć wysokiej funkcji, spychany przez zazdrosnego brata w mafijnej hierarchii do poziomu zwykłego zabójcy.
Jak to mawiają - gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Rodzina, która do tej pory nie znaczyła kompletnie nic, postanawia wykorzystać sytuację i zaatakować z obu stron.
    Gdy wspólny wróg stopniowo przejmuje kolejne tereny, przekupuje ludzi i sabotuje działania, X i Y postanawiają połączyć siły. Choć z początku są względem siebie nieufni, wkrótce nawiązuje się między nimi cienka nić porozumienia. Obaj chcą w końcu coś osiągnąć - jeden z nich pragnie zemsty, drugi chce się wykazać i udowodnić, że to on zasługuje na zostanie kolejną głową rodziny. X ma szacunek i pieniądze, Y umiejętności i aspiracje do większych celów. Czy uda im się zjednoczyć skłócone rodziny i pokonać wroga? A może ostatecznie zwrócą się przeciwko sobie?

X - szef mafii [top/switch]
Y - zastępca? [bottom/switch]

NIEAKTUALNE


emme
Sponsored content
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Poszukiwany! Poszukiwana! Empty Re: Poszukiwany! Poszukiwana! {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach