Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Awakened DarknessDzisiaj o 12:54 amShadia
You're getting on my nerves...Wczoraj o 10:34 pmyeonjun
Unlucky MeetingWczoraj o 05:43 pmKurokocchin
You're Only MusicWczoraj o 02:37 pmNykx
Zajazd pod Smoczą Łapą Wczoraj o 12:52 pmNoé
Just the two of usWczoraj o 11:34 amTroianx
New GenerationWczoraj o 11:10 amEeve
Where is my mind?Wczoraj o 11:09 amEeve
Charm Nook 26/04/24, 05:49 pmKass
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar

Top posting users this week
5 Posty - 19%
4 Posty - 15%
3 Posty - 12%
3 Posty - 12%
3 Posty - 12%
2 Posty - 8%
2 Posty - 8%
2 Posty - 8%
1 Pisanie - 4%
1 Pisanie - 4%

Go down
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {20/05/21, 11:18 am}

Doberek~
Za zgodą Ischigo przybywam kaleczyć wasze biedne oczy ;')

To ten, hobbystycznie sobie coś tam trochę rysuję, ale ostatnio dotarło do mnie, że rysuję głównie OC z mojego dziwacznego narutoverse. I choć kocham całym sercem, to czasem bym chciała narysować coś innego. Ale nie mam pomysłów. To przychodzę tutaj, bo może ktoś by chciał, żeby nabazgrać jego OC xd
Przychodzę też tutaj, a nie na SyFa, bo jednak nas tutaj nieco mniej, a ja się trochę wstydzę. Zacznę od mniejszej publiki czy cosik.

Szkopuł jest jeden - nie umiem, nie lubię rysować babek. Więc only panowie. Ewentualnie dajcie babki, jak chcecie, zrobię genderbender i będą panami. No i, nie rysuję jakoś super-pinknie, więc zaznaczam, że mogę się czegoś nie podjąć, żeby nie spieprzyć. Czas oczekiwania na pracę to, no, jak wyjdzie, tak wyjdzie. Może być, że będziecie czekać dwie godziny, a może być, że dwa tygodnie.

Na początek nie robię kolejki, ani nic. Nie spodziewam się dużego zainteresowania XD

Jakieś formularzyki, nie trzeba się sztywno tego trzymać:

1. Po prostu oc:
2. Zrób mnie ninja:
3. Jałoi tajm!:
4. Grupówka:

Żeby nie było, że sprzedaję kota w worku, zarzucę kilkoma rzeczami, które narysowałam. Niektóre maja mój podpis, inne nie, ale prosiłabym nie udostępniać, bez napisania gdziekolwiek, że wyszło spod ręki @Eevee06.
:
Hummany
Beztroska Kometa
Hummany
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {30/05/21, 04:57 pm}

To absolutnie nie tak, że dopiero zorientowałam się, ze rozgościła się w strefie graficznej. I to również absolutnie nie tak, że Twoja wersja Volanta była przesłodka i ja też bym kogoś chciała! Ogólnie, to absolutnie nie tak, że się jaram i jednocześnie jestem ślepa. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, czy coś, pamiętaj! Humek najlepszym modem!

Jeżeli byłaby opcja moja droga, poprosiłabym o słodką parkę słodkich debili, którzy nie potrzebują realizowanych przez nas dram bo sami dla siebie są dramą. Spokojnie, są dla siebie stworzeni, są swoim przeznaczeniem ale przy tym po prostu durni są jak buty – które oczywiście tworzą parę!

1. Louriel – jest księciem kraju wody, a co ważniejsze mistrzem magii wody. Jak na księcia przystało jego dupka czuje każde ziarenko piasku w łóżku, zadziera nosa i jest czasami tak wredny, że ma się ochotę zacząć klaskać. Nie lubi jak jest za ciepło, jak nie może zjeść czegoś słodkiego, jak dostaje za dużo seksu, jak dostaje za mało seksu, ogólnie jest marudą. Niemniej, jego dobre serce, empatia, głód wiedzy i poczucie sprawiedliwości sprawiają, że jest nie tylko idealnym nauczycielem ale również niezastąpionym przyjacielem. Uśmiechnięty, czasem łobuzersko, z błyszczącymi oczami i niezwykle maślanym uśmieszkiem gdy tylko na horyzoncie pojawi się jego narzeczony.

2. Finnegan – ex gwardzista i już prawie prawie mistrz magii ognia. Spokojny o błyskotliwym umyśle, prosty chłopak dla którego czarne jest czarne a białe białe. Przez Lusia poznaje też odcienie szarości ale to wszystko kształci na nowo jego i tak wspaniały charakter. Uśmiechnięty, opanowany, uwielbia się przytulać, miziać, całować i po prostu być w związku. Czasem totalnie nie ogarnia sytuacji i emocji, jest mega zazdrosny, potrafi spalić człowieka żywcem, a później wyskoczyć na piwko z przyjaciółmi. Lojalny, z porządnym kręgosłupem moralnym i ciekawością świata.

1. Lusiu -> https://cdn.discordapp.com/attachments/620203765919907850/690916744004632877/538a476c334d534f74146790fd059270.jpg
Lusiu:

2. Finni -> https://i.pinimg.com/564x/8b/e3/ae/8be3ae57c28a170276c2a474de7ba315.jpg
Finni:

3. Co do pozy, pozostawiam to Tobie z drobną uwagą. Jeżeli postanowisz w jakiś sposób pokazać ich ręce poprosiłabym o umieszczenie na ich nadgarstkach bransoletek. Fragment z odpisu: „Są… są zrobione ze złota i srebra, a z zewnątrz obleczone czerwonym jedwabiem. W Kraju Wody wierzymy, że ludzie którzy się kochają są połączeni czerwoną nicią przeznaczenia, którą symbolizują te bransoletki.” Wzór jaki wybrali przypomina jing i jang po przełamaniu na pół, takie dwa pasma mocy. Możesz nie pokazywać tych „blaszek” ale żeby czerwona nić była widoczna.

4. Uwag również brak. Są kochającymi się kluskami, które wiecznie na sobie wiszą, przytulają się, trzymają za ręce albo po prostu miziają. Jestem pewna, że jakoś sobie ich dobierzesz. Wstawiam trochę więcej Artów żebyś miała wybór!

Finni:

Lusio:
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {31/05/21, 03:45 pm}

To wcale nie tak, że na początku w tytule był błąd ortograficzny, więc dobrze, że minęło dziesięć dni nim ktoś tu zajrzał. XD Shame, Eevcia, shame

Prawdę powiedziawszy, idealnie się wstrzeliłaś, bo od piątku nudziłam się okrutnie i nie miałam co robić. Także masz idealne wyczucie! Cieszę się, że coś z moich bazgrołów spodobało Ci się na tyle, że zechciałaś mi coś zlecić. Myślę, ze wyszło nie najgorzej. Jak już się uporałam z włosami Luśka (długie włosy nie są moją specjalnością. Podobnie jak dłonie. I tła. I w sumie to wszystko poza rozczochranymi włosami), to bawiłam się naprawdę przednio. Nie mam pojęcia jaka moda panuje w wykreowanym przez was uniwersum, więc o ile królewiczowi dałam wdzianko a'la to, co ma na większości artów, tak Finn dostał odzienie w stylu mieszkańców Narodu Ognia z Avatara. Mam nadzieję, że w miarę pasuje cx Za bransoletkę należy mi się shame razy milion. Jeśli chcecie, to jakoś, jakkolwiek narysujcie w paincie czy gdziekolwiek jak powinna wyglądać, wyślijcie mi na discorda (Ischigo ma na mnie namiary), a postaram się poprawić xd

W spoilerze znajduje się praca. Mam nadzieję, że się spodoba. Jak nie, to śmiało wal. W miarę moich możliwości mogę spróbować co nieco poprawić c:

Pracka:
Hummany
Beztroska Kometa
Hummany
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {31/05/21, 07:41 pm}

Och... mój... Smoku!
Jakie to jest piękne! Jakie to jest słodkie! I Lusiu! On ma dokładnie tak kluskowatą minę jak ma wiecznie gdy się foszy, a foszy się bardzo często (mniej więcej wiecznie)! Ojeju! Oni są tacy mięciusi! I tacy... oni! Idealnie Ci wyszli i cieszę się, że dostarczam Ci rozrywki :3 teraz idę wymyślić gdzie ich dam, ojejusiu! Jak będzie Ci się nudzić będziesz nam ich tworzyć! No przecież są doskonali!
Koide
Grafik na Księżycu
Koide
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {01/06/21, 03:47 pm}

Cześć Eeve! Skuszona pięknymi pracami także postanowiłam wpaść i troszkę cię pomęczyć. I mam tylko nadzieję, że nie sprawię ci zbyt dużo problemu moim zamówieniem, a jeśli nawet! To proszę krzycz na mnie, a postaram się coś zmienić ^^

Tak więc chciałabym zamówić ship dwójki zaprzysiężonych braci, kochanków i zarazem najlepszych przyjaciół, którzy razem są jak latarnia morska święcąca jasno nad brzegiem wyburzonego morza.

Opis Ziliana:

Opis Zongtao:

Jak opisać w jednym zdaniu tę dwójkę? A nuż właśnie tak:
Zilian jest outgoing jeśli chodzi o relacje, a Tao jest outgoing na polu walki i zgrywa flirciarza, a potem nagle Zilian łapie go za brodę (mizia po zaroście) i Tao robi się cały czerwony i zapomina języka w buzi :>

Postacie są z góry do dołu wymyślone przeze dwie autorki i niestety ciężko o jakiekolwiek refki, dlaczego starałam się w opisach przedstawić ich wygląd. Możesz intepretować to jak tylko chcesz, a na pewno będzie dobrze ^^ Co do pozy także nie będę wymyślać, możesz przedstawić ich jak tylko będziesz chciała! Zostawiam dla inspiracji jeden ich całkiem trafny art, który kiedyś już nam ktoś narysował i mam nadzieję, że pomoże choć troszkę :c

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  1
Tao i Zilian w wersji duszków uwu


Ostatnio zmieniony przez Koide dnia 30/09/21, 09:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {02/06/21, 06:36 pm}

Ano, siemaneczko!

Po pierwsze, @Hummany, cieszę się, że i Tobie, i Ischigo praca się podoba. :3

Po drugie, @Koide - zamówionko nie sprawiło mi większego problemu, no może nie licząc włosów. Naprawdę nie mam zbyt dużego doświadczenia w rysowaniu długowłosych postaci, więc póki co musicie liczyć się z tym, że będą wychodzić mi nie najlepiej. Co nie znaczy, że z góry robię na "odwal się"!  Staram się jak mogę, po prostu brak mi praktyki. Mam nadzieję, że mi wybaczycie :')

Niestety, Tao dostał rozpuszczone włosy. Jakbym nie próbowała tego ugryźć, jego kucyk wyglądał po prostu źle. Muszę sobie gdzieś na boku poćwiczyć fryzury w tym stylu, żeby w przyszłości nie było przypałów. Z tego powodu zmieniłam nieco koncept na lekko "rozebrany". Może właśnie szykują się na rozpoczęcie nowego dnia? A może właśnie jeden skończyli? Kto wie!

A tak będąc całkiem szczerą - osobiście nie jestem do końca zadowolona z tej pracy. Nie żebym często była zadowolona z moich prac, ale z tej to tak wybitnie. Mam wrażenie, że sama się pogubiłam w tym, jak szata Ziliana powinna się układać.

Mam nadzieję, że Ty i Twoja współautorka będziecie choć odrobinę zadowolone z tej pracy. A jak nie, to możecie mnie śmiało opierniczyć xD Swoją drogą jakoś tak z wyglądu (głównie Zillian, Tao dopiero jak zdecydowałam się na te rozpuszczone włosy) i z opisu relacji skojarzyli mi się z Hashiramą i Madarą z Naruto i naprawdę, naprawdę mocno musiałam powstrzymywać się przed narysowaniem ich w ubraniach tych drugich. Mogę próbować wyjść z Naruto, ale Naruto nie wyjdzie ze mnie :')

Pracka dla Koide:
Ischigo
Planeta Skarbów
Ischigo
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {03/06/21, 12:39 am}

Szykuję się od samego początku, żeby dać ci zadanie, ale nie potrafiłam się zdecydować kogo chcę najpierw, więc stwierdziłam, że czas wrócić do klasyków i mojej jednej z pierwszych parek, którą pokochałam całym serduszkiem, a która to należy całkowicie do mnie.

No więc ogólnie rzecz ujmując, Sevir i Gilan poznali się dawno temu, jeszcze kiedy elfy prowadziły wojny z całym światem bo cały świat uwziął się na Elfią Puszczę i stwierdził, że chce ją ściąć. Znają się jak dwa łyse konie i kochają na zabój, choć to wcale nie przeszkodziło Gilanowi odrzucić miłości Sevira tylko dlatego, że stwierdził, że dla nich oboje tak będzie najlepiej.
Tak, oboje są elfami XD

1. Gilan - jest elfim magiem, bardzo utalentowanym i ą ę, co to nie on. Ogólnie to jest największym tsundere jakiego kiedykolwiek zrobiłam, więc w jednej chwili zwymyśla Sevira od najgorszych pomiotów szatana, tylko po to, by zaraz przejmować się, że nie dostał prezentu na Walentynki XD Ale oczywiście tej swojej tsundere buźki nie pokazuje wszystkim tylko Sevirowi, dla reszty będąc niezwykle przyjaznym, łagodnym i do rany przyłóż. Taka z niego dwulicowa bestia XD Ale jak to zwykle z tsundere bywa, kiedy Sevir naciska go odpowiednio długo i mocno, w końcu pokazuje mu swoje piękne wnętrze, które kocha go jak nikogo innego i martwi się  tak bardzo, że jest w stanie poświęcić własne szczęście tylko po to, by Sevir był bezpieczny.

2. Sevir - kiedyś był wojskowym, wysoko postawionym, posiadał własny oddział, w którym to właśnie poznał Gilana, kiedy ten miał jeszcze mleko pod nosem. Teraz jest stajennym i bardzo dobrze się w zawodzie odnajduje. Uwielbia towarzystwo zwierząt bardziej niż innych ludzi z wyłączeniem kilku szczególnych wyjątków. Jest mężczyzną stanowczym, twardo stąpającym po ziemi i niezwykle cierpliwym, zwłaszcza dla pewnego, denerwującego maga. Ma jednak swoje granice i kiedy zostaną one przekroczone, nie waha się przerzucić sobie Gilana przez ramię i zaciągnąć do swojej sypialni XD Chociaż wydaje się, że do wszystkiego co ma z nim związek Gilana zmusza, nigdy nie postąpiłby wbrew jego woli, ale wie, że tą ciężko jest wyciągnąć na wierzch, dlatego droczy się z nim i podpuszcza go tak długo aż ten powie na głos co leży mu na sercu. Bardzo go kocha i choć nadal nie wybaczył mu tych lat rozłąki, stara się go zrozumieć.

3. Tu będą refki, choć do ubioru pozostawiam ci wolną rękę, bo niby żyją w średniowieczu, ale jak wrzucisz ich w czasy współczesne to też się nie obrażę <3
Gilan:
Sevir:
4. Pozę to jaką im tam wymyślisz, wychodzi ci to świetnie <3

I tak tylko chciałam jeszcze dodać, że im więcej twoich rysunków widzę tym bardziej się zakochuję <3 Rysujesz obłędnie!
Koide
Grafik na Księżycu
Koide
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {03/06/21, 12:50 am}

Eeve napisał:
(...)

Pracka dla Koide:

Woah, to jest.... *głęboki wdech, bo prawie się zapowietrzyłam* genialne! Wyszło naprawdę świetnie, zupełnie się nie spodziewałam. Są naprawdę podobni i przez pierwsze kilkanaście minut nie mogłam napatrzeć się z moją współautorką, zachwycałyśmy się, a na dowód podeślę nawet małego screena, co by nie było, że jej nie przekazałam!
Absolutnie nie będziemy opierniczać, co najwyżej za to, że w siebie nie wierzysz! Włoski wyszły świetnie, pięknie także oddajesz ubrania... te szaty są takie, jak sobie wyobrażałyśmy! I wreszcie najlepsze... poza. Tak długo śmiałyśmy się z tego, jak Zilian trzyma Tao za bródkę XD Cudo.
Bardzo Ci dziękuję ^^

chwila na fangirlowanie:
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {04/06/21, 12:26 pm}

Siemanko, siemanko.

Wcale nie twierdziłam wczoraj, że Ischigo musi poczekać, bo mnie plecy bolą. Wcale. Włamali mi się na discorda.

Daruję sobie standardowe marudzenie, że dla mnie jest brzydko, bo potem zapewniacie mnie, że wcale nie i jest mi jeszcze bardziej głupio. To powiem tylko, że Sevir ma chyba lekkiego zeza. Upsik xD

Raduję się niesamowicie, że chociaż jeden miał krótkie włosy xD

Bez zbędnego przedłużania:

Pracka dla Ischigo:

A no, bo zapomniałam - zapraszam ponownie! Chociaż już wiem, że i tak macie zamiar wrócić xD
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {08/06/21, 11:01 pm}

Siema siema, przychodzę dzisiaj z kilkoma bazgrołkami takimi prywatnymi, bo ponoć lubicie patrzeć na moje prace xD
Generalnie, sprawdzałam na wszelki wypadek w ogólnym regulaminie forum i chyba nie znalazłam zapisku, że nie można dodawać posta pod postem. Ale jestem ślepa, a godzina taka, że Eevusie o tej porze raczej śpią. Jak jednak jest jakiś zapisek, że nie wolno, to biorę na klatę przewidzianą za nieprzestrzeganie zasad forum karę.

Cyk, Pandora Hearts:

Cyk, pokemonowe narutoversum:

To tyle. Odmeldowuję się. Zapraszam z tymi zamówieniami, bo tak mi grozicie, grozicie, a coś was nie widać.
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {29/09/21, 11:49 am}

Dzień dobry bardzo, trochę dziś umieram, ale to nic.

Próba wskrzeszenia wątku v3. Mam pozwolenie od Hummany na odświeżanie, ale jak znowu będzie cisza, to chyba sobie odpuszczę. xD

Zarzucam jakieś nowe bazgrołki, nie tylko narutowe, coby nie było, że jestem jakaś pierdolnięta czy coś.

Ale i tak zacznę od ninja:

Poookeeeeemoooon:

Legends of tomorrow:

Raz jeszcze zachęcam do składania zamówień. Wiem, że to nie są najpiękniejsze dzieła sztuki, ale ostatnio mam mieszankę takich stresów, że potrzebuję jakiegoś zajęcia xD

Fani SnK mogą prosić o arciki w kurtkach danego korpusu!
Hummany
Beztroska Kometa
Hummany
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {01/10/21, 12:21 pm}

Skoro to moja wina to ja jeszcze jednego bym chciała!
Jest sobie taki szip, takie kochane kluchy, pierożki przyklejone do dna ciepłego garnuszka! Poza tym zboczeńcy i obłoczki buzujących hormonów. Ja wiem, że Ty takich lubisz xD

1. Asita – Afrykański Bóg Trucizn i Czarnej Magii – Patrzysz na tą chodzącą umięśnioną wieżę ze złotymi oczami i wewnątrz siebie czujesz jak Twój tyłek zostaje złojony tymczasem Asita postanawia nakarmić Cię jakimś dobrym jedzonkiem i jest pierwszy do przyklejenia plasterka na Twoje obite kolano ;_; Wielkolud o złotym sercu, weterynarz, który trochę charakterem kłóci się z koniecznością tworzenia plag i nieszczęść które mają nawiedzać ludzkość.

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  TyvkvpA


2. Alexander – Nordycki Bóg Słowa – Rude toto więc wredne. Szybko się irytuje i wtedy tak śmiesznie mu brew drga. Jest sarkastyczny, ironiczny i nie cierpi głupoty. Do tego typowy wiking: krew, flaki i śmierć. A jednak przy Asicie to wiecznie zarumieniona kluseczka, która dodatkowo uwielbia jego gepardzicę, w Asicie kocha się od pierwszego wejrzenia i tylko czasami bardzo specjalnie z nim flirtuje.

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  6348996213478adfad29cae0c19b9ba8

Generalnie to Alex ma tatuaż-rękaw ale możesz sobie podarować taki szczegół i ubrać go w koszulę (jak na korposzczura przystało). Opowiadanie dzieje się w czasach współczesnych. Mają telefony, chodzą w dżinsach i latają samolotami więc możesz śmiało ubrać ich w coś luźnego!
Aaaaa, i jedna ważna rzecz! Różnica w ich wzroście XD Asita ma 195 cm, a Alex 180 cm!

Dziękuję i polecam się na przyszłość :3
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {02/10/21, 04:19 pm}

Eeeee tam, jaka znowu wina. Ja tam się cieszę xD

Jest sobie taki szip, takie kochane kluchy, pierożki przyklejone do dna ciepłego garnuszka! Poza tym zboczeńcy i obłoczki buzujących hormonów. Ja wiem, że Ty takich lubisz xD
Ano lubię. 70% moich shipów tak wygląda. Może z tymi zboczeńcami nie całkiem, bo zazwyczaj tylko jeden jest u mnie zboczony/ma za dużą potencję (rest in pizza dla jego partnera). Ale generalnie lubię, możecie mi takich dawać xD

So, rysowało się fajnie. Alex to mi się trochę kojarzy z moim dawnym waifu, Royem Harperem, to już w ogóle.

Chciałam wstawić jakoś kitku (ta, "kitku"), ale wiesz co? Ostatecznie zapomniałam  XDD No to ten, oddaję arcika w Twoje ręce, mam nadzieję, że się spodoba. Wykorzystałam Cię do dalszych ćwiczeń z lineartem, więc możesz sobie wybrać. Może powinnam poszukać jakiegoś poradnika do tego, ale zbyt głupia i uparta jestem, więc, hehe, nope. Jakbyś chciała, mam obie wersje zapisane jako projekt, to mogę coś niecoś poprawić.

I jak chcesz, to wpadaj ze wszystkimi shipami, jakie masz. Nie ma problemu, ja się nie obrażę, najwyżej będę je wstawiać tu partiami do końca przyszłego roku. I mówię to do wszystkich potencjalnych zbłąkanych ludków, które tu przybyły.

Pracka dla Humka:

Dziękuję za skorzystanie z naszych linii lotni- A nie, to nie to.

Dziękuję za skorzystanie z usług mojego warsztatu i zapraszam ponownie!
Hummany
Beztroska Kometa
Hummany
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {03/10/21, 10:37 am}

TAK! Kluseczki!

Jak zwykle Eeve, nie zawodzisz! I nawet rękaw mu zrobiłaś! No przecież miłość! I jeszcze pozycja na pierożki miłości. Kocham!

Od razu Ci zapowiadam, że będę miała zlecenie specjalne ale do niego musisz mi dać jeszcze trochę czasu :3 Szykuj się i mam nadzieję, że ktoś tu wpadnie po swojego szipa ;_;
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {21/02/22, 08:26 pm}

Dzień doberek, miałam już nie podbijać wątku, ale podbiję, może kogoś zaintere i będzie chciał bazgrołka.

Zacznę od DC:

Takie tam vibe'y dzieciństwa czy cosik:

Moje dziecko, moja duma, czyli mój nowy OC:
nowena
Tajemniczy Gwiazdozbiór
nowena
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {30/03/22, 03:56 pm}

Dzień dobry!

No to ten, może bez owijania w bawełnę, pókim napędzana śmiałością! Przychodzę z propozycją i mam nadzieję, że zechcesz poświęcić czas na jej zrealizowanie. c:

Jest sobie para seksownych zwierzaków (hehe), którą miłuję całym serduszkiem. Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś zechciała ich narysować (jako że ja i współwinna całego zamieszania, czyli Humek, nie umiemy w rysunek XD NO OK, JA BARDZIEJ NIE UMIEM)! Poniżej cośki o chłopakach:

Dante - zastępca głównego konduktora pociągu, bardzo dba o dobro swoich współpracowników. W Babie zakochał się od pierwszego wejrzenia i od tamtego czasu zrobił się chodzącą kluseczką niewinności. Z jednej strony stara się temperować zapędy Babuszka, z drugiej bardzo mu pobłaża. Na flirt reaguje zazwyczaj rozległym, uroczym rumieńcem. No, chyba że odpali mu się diabelski tryb, wtedy jest w stanie przejąć inicjatywę i wyjść obronną ręką. Jest bardzo opiekuńczy w stosunku do kota i nigdy nie skąpi przytulasów. Zalatuje bottomem. Na co dzień bardzo przyjazny chłopak, uprzejmy, bardzo profesjonalny i obowiązkowy.

Wyglądu użyczył Claude z Fire Emblem:

Baba - trochę ponad dwa lata spędził w ciele kremowobiałego kocura, więc nie powinno dziwić, że pod niewinnym wyglądem drzemie wulkan seksapilu oraz niedamwkaszęsobiedmuchalizm. Teraz piastuje urząd konserwatora. Trochę jeszcze nie ogarnia uczuć, ale nie przeszkadza mu to owijać sobie wokół palca pana konduktora; nieświadomie flirtuje z nim przy każdej możliwej okazji (wygląda to tak, jakby miał jakieś chore upodobanie w wywoływaniu u Dantego zawstydzenia). Taki rasowy top. Lubi miziumiziu, ale wyłącznie od Dantego. Gdybym miała określić go emotką, byłby smirkiem!

Wyglądu użyczył Asra z The Arcana:


Co do pozy, chętnie zobaczyłabym ich w podobnym wydaniu, jak np. poniżej (podaję jakieś inspo, bo może trochę to ułatwi sprawę?). A w sprawie ubioru... zwykła biała koszula i materiałowe spodnie w dowolnym kolorze u obu dadzą radę. c:

*cheeky top noises*:

Z rzeczy, które mogą się tobie przydać: obaj panowie nie posiadają zarostu. Dante ma szpiczaste uszy, bo jest elfem; jak na refkach, ma zapleciony cienki warkoczyk z włosów po prawej stronie i kolczyk w lewym uchu; jest wyższy od Baby (D- 175, B- 172). Baba z kolei nie nosi żadnej biżuterii.

Bardzobardzobardzo dziękuję za doczytanie aż tu! Jeżeli się podejmiesz, będę przeszczęśliwa!
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {31/03/22, 12:15 am}

Co?
Że powinnam być już w łóżku, bo znowu spędzę pół dnia w łóżku?
Definitywnie powinnam.
Ale nie jestem.
Mamo, przepraszam, że jestem ciulowym dzieckiem.

Dzień dobry! Dobry wieczór! Witamy w Suicide Squad...! A nie. To nie ten plik tekstowy.
Jezu, naprawdę powinnam być z łóżku, bo pierdolę głupoty xD

Witam w moim zakurzonym warsztaciku, bardzo mi miło, że zdecydowałyście się zawierzyć mi swoje dzieciaczki. Nie będę ukrywać, że w marcu rysowałam bardzo mało, trochę zardzewiałam i ciutek to widać. Bardzo przepraszam.

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrozumiałam i efekt końcowy was zadowoli, a... jest kilka efektów końcowych. XD Że ciągle przepraszam i twierdzę, że wyszła kupa, to norma, ale i tak to powiem - przepraszam, chyba wyszła mi kupa. Jeśli chcecie, żebym spróbowała coś poprawić, to proszę mówić.

A teraz chwila prawdy:
Praca dla noweny:
Tylko trochę wyszyły mi gówniaki z licbazy.. Z opisu Dante wydał mi się być takim ciut bardziej ułożonym, a Baba nieco bardziej niedbały w kwestii wyglądu, dlatego spróbowałam to ukazać ich ubiorem.

Mam nadzieję, że mimo wszystko dacie mi jeszcze kiedyś szanse i wpadniecie ponownie xd

A teraz - dobranoc. Niech sen będzie z wami.

Edit: A ten, proszę też o zgodę czy mogę wrzucić to na swojego tumblra i/lub insta z zaznaczeniem, że to dla was i tak dalej? XD Próbuję rozruszać sobie te dwa sociale, chociaż moich odbiorców to jarają tylko fanarty Harley Quinn i Kapitana Bumeranga xD
nowena
Tajemniczy Gwiazdozbiór
nowena
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {01/04/22, 12:05 pm}

EVE! Jak otworzyłam spoiler, od razu się przyznaję, wewnętrznie krzyczałam jak dziecko na widok ulubionych słodyczy przed obiadem. XD

KOCHAM. Wyszli przecudnie! Dostałam po pupie za dominującego Babuszkę, ale co tam, było warto!!! XDD Jaram się fest, jak suche polanko w kominku!

Gówniaki z licbazy? Proszę cię, są słodcy! I tak, totalnie tak, Dante to schludny, poukładany chłopak, konduktor w końcu musi się prezentować godnie, co świetnie oddałaś. Jeżeli chodzi o Babę, jako człowiek niezbyt przywiązuje wagę do swojego ubioru, bo kto inny dba o jego prezencję, hehe Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  1f60f duży plusik, bo do niego pasuje!
W sumie przypominało mi się, o czym zapomniałam wspomnieć, mianowicie o karnacji, ale co tam. Mi się podoba

Na pewno jeszcze wpadnę do ciebie! I będę gorąco polecać Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  2764
I nie mam zastrzeżeń co do wstawiania na sociale, na zdrówko!
DZIĘKUJĘDZIĘKUJĘDZIĘKUJĘ
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {18/06/22, 04:06 pm}

Dzień dobry. Ja wiem, że tu nikt nie zagląda, ale wczoraj poczyniłam mojego OC, Curtisa Bonneya w koszuli jego ulubionego zespołu (który należy też do mojej czołówki ulubionych twórców muzycznych, ale to tam jebać) i chciałam się pochwalić też tutaj. Bo;
raz - zrobienie tych log mnie prawie zabiło,
dwa - wyszło na tyle dobrze, że sama nie mam reakcji "jezu, jakie brzydkie" XDD
Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Curtis12

Zazwyczaj nie wstawiam tu prac, które nie są zamówione przez użytkowników forum, więc jeśli przypadkiem ktoś chciałby czasem zobaczyć moją "prywatną" "twórczość", to zostawiam namiary na mojego Instagrama, gdzie co jakiś czas wrzucam swoje pracę (ewentualnie zdjęcia moich zwierzoków/figurek) - Eeve06

Pozdrawiam czy coś
nowena
Tajemniczy Gwiazdozbiór
nowena
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {11/08/22, 12:00 am}

Eve, witam ponownie!
Słowo się rzekło, przychodzę raz drugi, mam nadzieję, że się ucieszysz!
Aczkolwiek, po pierwsze: piękny OCek! Bardzo podoba mi się jego ekspresja, wygląda na interesującą, zadziorną personę, *tak jak lubimy najbardziej, nieprawdaż?* Słowem, brawo! Aż miło patrzeć, jak się rozwijasz!

Wracając do sprawy, z którą przyszłam... >:3
Proponuję do narysowania nietuzinkowy ship! Poniżej słów kilka o osóbkach:

Dagur
Uroczy miedziany rudzielec z zielonymi oczkami w kształcie migdałów, w które można byłoby patrzeć i patrzeć, i patrzeć, i patrzeć i do reszty zapomnieć o oddychaniu. Słodkie metr sześćdziesiąt dziewięć, bo jakżeby inaczej, latek dwadzieścia sześć. Włosy lekko kręcące się na końcach, przycięte w stylu undercut i dłuższe z przodu (tak do kości policzkowych). Dobrze zbudowany, męska sylwetka. Jasna karnacja o neutralnym tonie, duża ilość piegów tworząca szeroki pas od policzków przez nos w linii prostej, masa pieprzyków od szyi w dół, rzęsy ciemne, acz krótkie i nie za gęste, brwi nieco ciemniejsze niż włosy. Łagodniejsze rysy twarzy, szeroki ale nie długi nos.
Dagur sprawia wrażenie ekstrawertyka z niewyczerpaną ilością energii w sytuacjach towarzyskich - uśmiechnięty, rozgadany, z poczuciem humoru, błyskotliwy. W rzeczywistości ma bardzo niski poziom akceptacji głupoty ludzkiej, jest wredny i w gronie najbliższych przyjaciół nie szczędzi krytycznych (acz boleśnie prawdziwych) komentarzy na temat osoby, która mu podpadła. Jest czarujący i potrafi sobie zjednać każdego. Najczęściej szeroko uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony - na zewnątrz, to co się dzieje wewnątrz, pozostawia dla siebie i starannie wyselekcjonowanej garstki.
Jeżeli chodzi o strój, ubiera się przeważnie w eleganckie koszule, ale bez krawatu, i gładkie spodnie uprasowane w kancik, taki smart casual. Paletka kolorów: czarny, jak w tym tiktoku - midnight black, vintage black, black ice, eggshell black... XD Czasami zrobi wyjątek - jakiś zgaszony żółty, biały i błękitny się pokaże, ale w czarnym wygląda seksownie!
To co udało się stworzyć dla zabawy pewnego razu w picrewie:

Nat
Wysoki (w porównaniu z Dagurem - przewyższający go o 1/3 głowy), nieśmiały w kontaktach z obcymi, ale zaskakująco zabawny i rozgadany, kiedy poznasz go bliżej, dwudziestoczterolatek o jasnoniebieskich oczach i jasnej karnacji o żółtawym zabarwieniu. Chderlak i taki trochę zniewieściały budową ciała. Również piegusek, również od policzków przez nos szerokim pasem. Trochę zbyt długie i zbyt gęste, czarne brwi jak na faceta. Oczy takoż migdałowate, ale zwrócone zewnętrznymi kącikami bardziej ku dołowi. Wąski nos i niskie czoło. Włosy płowe (taki mysi brąz) dłuższe z przodu (jak u Dagura) i krótsze z tyłu (połowa karku), mocno cieniowane; przedziałek po prawej. Trochę ostrzejsze rysy, wysokie kości policzkowe. Przebite prawe ucho, środek płatka i (jak sprawdzam jak to się *profesjonalnie* nazywa, wyskakuje mi:) podwójny helix. XD Nosi aparat ortodontyczny i złote, okrągłe okulary.
Jak to się mówi, kozak w necie, pizda w świecie. Wieczny bitch face, chyba że jest przy Dagurze. Wiecznie zestresowany, again, chyba że przy Dagurze. Wtedy nie. Typowy introwertyk, ale z bogatą ekspresją przy osobach, przy których czuje, że może być naprawdę sobą. No i zakochany po uszy. Dziwnym trafem, jego suche poczucie humoru sprawdza się przy jego partnerze - przy nim też zgrywa pewnego siebie. Również patentowana wredota. Razem z Dagurem podbiliby świat wrednością. Nat uważa się za dominującą stronę w związku, ale czy naprawdę tak jest?... Pozornie, może tak XD Chodzący misiotulisio, totalny romantyk. Kojarzysz te memy z różnych typów relationshipów? Dagur jest tym odważnym, żądnym przygód, a Nat zwykłym simpem XD albo: Nat to ten przytulak, który najchętniej nie przestawałby się miziać, a Dagur to ten który na zewnątrz będzie udawać, że nic takiego się nie dzieje, a wewnątrz będzie krzyczeć z całych sił: AAAAAAAHHH! JAKI SŁODZIAK!
Wiecznie zmarznięty, skarpetki i coś dłuższego na ramiona to podstawa, taki jesieniar, co to lubi wełniane sweterki, golfy i kocyki z herbatką. Baby blue, biały, beż, brudny róż, szary i czerń, taki typowy dobór kolorystyczny.
Cosiek stworzony w picrewie, again:

Cóż, to chyba na tyle, jeżeli chodzi o opis postaci. Jeżeli zaś chodzi o pozę... Pozostawiam tym razem tobie wolną rękę, myślę że coś stosownego dobierzesz. Przysłowiowe: zaskocz mnie! xD Nie mam wątpliwości, że nie zawiedziesz!

Liczę na to, że będziesz się dobrze bawić przy tworzeniu. Z mojej strony, wszystko.
Od razu dziękuję za uwagę i poświęcony czas!
Żegnam i życzę owocnego procesu twórczego c:
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {14/08/22, 08:21 pm}

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  5f9f3229b4d6b10ff3baa6b2f8752a08

Siemanko.

Poszłam na rekord, musiałaś czekać więcej niż jeden dzień XD Trochę zawalona byłam.

Co do OCka - Curtis to punk pierwszej klasy, za młodu prowadził swoją małą anarchię, ale jak mu się zostało ojcem, to musiał się ogarnąć xD Chłop z buta wjeżdża, ale ogólnie ma w sobie też coś z hipisa.
No, pierdu pierdu było, przechodzimy do biznesów.

Nawet mi się podoba. Trochę rozjechały mi się fryzury, ale chyba nie jest najgorzej. Ale ocenę pozostawiam tobie.

Pracka dla  nowena v2:
Jest to zapisane jako jeden obraz, ale dałam podpis przy obu fragmentach, więc jak coś, na luzie możesz je sobie w paincie rozciąć czy coś xD

Jeśli ktoś coś zamówi teraz w sierpniu, od razu mówię - musicie poczekać, aż będzie chłodniej, bo się topię xD

Zapraszam ponownie!
nowena
Tajemniczy Gwiazdozbiór
nowena
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {14/08/22, 08:38 pm}

Eve!
Nie masz pojęcia jak mi dzień zrobiłaś! WOW! Oj jak ja uwielbiam prace od ciebie!
Dagur i Nat wyglądają wspaniale, a nawet jeszcze lepiej! I bfjfbddhjdnw! Pozostawienie ci wolnej ręki co do wyboru sposobu ich przedstawienia było najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć, bo trafiłaś w przysłowiową dziesiątkę!!! Ojoj! *szczęśliwy nowenek noises*
Gorąco dziękuję! Dałaś mi dużo radości! c:

A Curtisowi życzę dużo cierpliwość XD Ojcostwo jest bardzo wymagające, mam nadzieję że podoła fizycznie, bo psychicznie, wiadomo że dzieci to potwory XD
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {27/08/22, 09:53 am}

@Up, mało tego, że został ojcem. Został nim jakieś 15 lat temu, ale dopiero się dowiedział i po śmierci matki chłopaka musi zostać ojcem na pełen etat xD

Przychodzę z jakimiś bazgrołkami, coby moi nieliczni fani mogli sobie popatrzeć.

Przy okazji pozwolę sobie zrobić małą reklamę XD Szukamy tutaj ludków do opowiadania, więc zapraszam serdecznie!

Bonneye czy inny chuj, czyli Curtis i jego rodzina:
Friendship is fu**ing magic aka Harley Quinn i Captain Boomerang:
Eeve
Supernowa
Eeve
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {21/09/22, 08:08 pm}

Dzień dobry, jestem pierdolnięta na punkcie Sex Pistols. Dziękuję za uwagę.
Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  E50e4609934876b6e984c614e5c90e3177b3442b

Sponsored content
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu!  Empty Re: Szybko! Zanim dotrze do mnie, że to bezsensu! {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach