Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Charm Nook Wczoraj o 10:33 pmAku
LiesWczoraj o 09:07 pmSyriusz
Where is my mind?Wczoraj o 08:03 amLadyFlower
Careful, I bite06/05/24, 06:54 pmKass
This is my revenge06/05/24, 08:29 amYoshina
Alteros06/05/24, 08:04 amYoshina
A New Beginning 06/05/24, 03:49 amYulli
The Arena of Hell05/05/24, 09:00 pmNoé
Wrong bride at the altar05/05/24, 07:14 pmMireyet
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar

Top posting users this week
5 Posty - 36%
4 Posty - 29%
2 Posty - 14%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%
1 Pisanie - 7%

Go down
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {19/08/21, 09:15 pm}

Witam bardzo serdecznie!!!

Przychodzę tutaj i zakładam swój temat gdyż  od jakiegoś czasu mam chrapkę na opowiadania o tematyce GL  i chciałabym sprawdzić  się w tej oto tematyce  ^^ Co prawda mam 3 gotowe pomysły, jednak na wszelkie modyfikacje jestem  chętna i gotowa ^^  O to pomysły które chce przedstawić :

1. Romans idolki  i jej Managerki :
Japonia: Młoda idolka odnosząca  sukcesy w branży muzycznej  będąca inspiracją  mnóstwa nastolatek. Która zaraża innych swoim optymizmem oraz pogodą ducha. Podczas ustalania kolejnych kroków  na rynku muzycznym i zarywaniu nocy. Nawiązuje się między nimi nić sympatii, która ze strony managerki ewoluuje  w coś  więcej niż zwykłą przyjaźń czy  współpracę biznesową.  Jednak czy takie uczucie ma sens? I czy zostanie odwzajemnione? Co jeśli dziewczyna z tych samych powodów ukrywa swoje prawdziwe uczucia? Co musi się wydarzyć by prawda ujrzała  światło dzienne?

2. Trochę dramatu czemu nie?
Firma informatyczna zajmująca się tajnymi projektami jest na skraju bankructwa w wyniku kradzieży  ich pomysłów. Dyrektor tejże firmy  musi podjąć bardzo trudną decyzję. Zwalnia swoją najlepszą pracownicę młodą i niezwykle utalentowaną młodą dziewczynę. Ona nie mogąc się z tym pogodzić organizuję małą zemstę na dyrektorze. Poznaje jego córkę i rozkochuje ją w sobie, by potem ją wykorzystać.  Czy zorientuje się w porę że jest  tylko elementem zemsty w rękach kobiety ? Czy jednak też coś do niej poczuje. I czy to uczucie ma jakieś szanse?

3. Romans szkolny:
Młoda  nauczycielka dopiero zaczyna  pracę  w liceum . Już  pierwszego dnia  swoich  zajęć.  Widzi, że jedna  z uczennic  nieźle  sobie z nią pogrywa nie słuchając jej poleceń. Zwracanie jej uwagi  nic nie daje, a tylko  rozbawia  nastolatkę. Pewna  siebie  dziewczyna  z dnia na dzień  jest  coraz  bardziej  bezczelna.  W końcu kobieta  nie wytrzymuje  i  każe  jej zostawać  po godzinach  w klasie.  Na co ku  jej zdziwieniu   zgadza się  bez szemrania.  Gdy przebywają sam  na sam  jawnie  zaczyna  być  wobec niej  zbyt  śmiała  dając  niestosowne  propozycje.  Kobieta  ignoruje je  nie dając  się  oczarować  nastolatce.  Co jeśli  jednak przekroczą  pewnego  rodzaju granicę?  Czy  to tylko  gra  z jej strony?   Czy sztywne  szkolne reguły je  przed  tym powstrzymają?  Czy  coś  takiego  ma w ogóle  szansę być  prawdziwe?



Ostatnio zmieniony przez Minako88 dnia 23/03/22, 12:02 pm, w całości zmieniany 2 razy
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {29/08/21, 09:41 pm}

Witam witam

Poszukuję na rolę męską do  tych dwóch opowiadań:

Fabuła: W niezwykłym królestwie Illusion, znane jako kraina nocy, iluzji czy elektryczności, zaczynają nadchodzić niespodziewane zmiany. Stary król, przegrawszy walkę z tajemniczą chorobą, decyduje się przekazać ostatnią wolę światu - władzę miał objąć jego jedyny syn, chłopak o imieniu Shane. Tajemniczy następna tronu, o którym krążyły różne plotki, od przychylnych po negatywnych, zahaczające również o mroczne tajemnice, które wywoływały dreszcze na plecach... Do tego dochodził również charakter chłopaka,  połączenie tego wszystkiego wzbudzało niepokój wśród mieszkańców...
Jednakże, nie wszyscy odczuwali to samo.
Pewna dziewczyna zdecydowała się na poznanie młodego władcy, decydując się na podjęcie ryzyka... Które może kosztować zbyt wiele? I również... Tajemnice. Sekrety. Mnóstwo sekretów, które kryły się... I które nie powinny ujrzeć światła dziennego. Więc... Co się stanie, gdy nagle pojawiły się? Jak poradziliby sobie z nimi? I...
Co właściwie będzie z tą dwójką? To dopiero ma się okazać...

Pewna dziewczyna bawi się w hakowanie oraz włamywanie do systemów komputerowych najróżniejszych firm. Jest w tym tak dobra i nieuchwytna, że  nie zostawia żadnych śladów. Pech chciał jednak, że trafiła na godnego siebie przeciwnika. Pracownik jednej z firm do której się  włamała  dał radę ją namierzyć. Teraz gdy grozi jej więzienie jest zmuszona współpracować z nim by nie trafić  za kraty. Czy jednak współpraca między geniuszem komputerowym a hackerką  ma jakiś sens?



Ostatnio zmieniony przez Minako88 dnia 28/06/23, 01:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {12/01/22, 01:15 am}

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Filing_images_3f1115612477

Szukam kogoś do roli Yuu  w opowiadaniu opartym na anime Owari no Seraph.
A o to fabuła:
Po walkach w Nagoi oraz odbiciu Krul i Gurena  czas na spokojne życie które Mika pragnie spędzić  wraz z Yuu.
Jednak czy są na to jakiekolwiek szanse?  Wszystko wskazuje na to, że Ferid planuje przeprowadzić  bunt oraz kolejną walkę z ludźmi .
Dodatkowo sytuację komplikuje pojawienie się małej wampirzej dziewczynki, którą Yuu oraz Mika biorą pod swoją opiekę.
Czy mała jednak jest naprawdę nieszkodliwa?  Czy skrywa pewien sekret, który wywoła spore zamieszanie?
I czy Mika oraz Yuu dojdą do ładu ze swoimi uczuciami?  Pora się o trym przekonać
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {23/03/22, 11:13 am}

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ E6c3d6b1fdd82b14d330c8bcdbf092f3ba69033d

Poszukuję kogoś do roli męskiej w tym opowiadaniu:

Fabuła: Dziewczyna odziedzicza willę po swojej zmarłej ciotce. Wprowadza się zaraz następnego dnia. Jednak już pierwszej nocy odkrywa, że coś jest nie tak. A to czuje w domu  czyjąś obecność. A to rzeczy są w innym miejscu niż je zostawiła.
W przykry sposób orientuje się iż jej podejrzenia były słuszne intruzem okazuje się chłopak który liczył na przejęcie spadku po ciotce dziewczyny. Postanawia ją więzić w domu dopóki dziewczyna nie zgodzi się oddać mu majątku. Prawda jest taka, że nie może go oddać bo wyląduje na ulicy. Czy pomiędzy prześladowcą który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć co chce. a dziewczyną zrodzi się uczucie? Czy może się znienawidzą? To zależy od nas.

STATUS: AKTUALNE!!!


Ostatnio zmieniony przez Minako88 dnia 17/06/22, 08:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {17/06/22, 07:46 pm}

Poszukuję kogoś na role męską do tych dwóch opowiadań!



1. W pewnym domu mieszkają dwie sobie bardzo oddane osoby matka i córka. Nie miały nikogo poza  sobą.  Jednak jak to bywa okrutny los postanowił  wystawić  ich przywiązanie i oddanie na bardzo ciężką próbę.  Kobieta zachorowała  i by przeżyć  zmuszona została poddać się operacji.  By zabieg mógł dojść do skutku  pożyczyła pieniądze od swojej niezwykle zamożnej przyjaciółki z obietnicą, że spłaci dług tak szybko jak to będzie możliwe.  Tak się jednak nie stało, matka dziewczyny zmarła kilka dni po operacji. A spłata długu spada na jej córkę. Chcąc  ją upilnować w spełnieniu zobowiązania zatrudnia ją  w swoim domu w roli służącej. Na miejscu poznaje dwóch synów kobiety, starszy  jest niezwykle utalentowanym muzykiem na siłę zaręczonym z inną szlachcianką drugi natomiast to  bawidamek, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki zawsze dostając, to co  tylko zechce.  Jak wiele może zmienić w ich życiu pojawienie się kogoś takiego jak ona?  I co najważniejsze, czy  dziewczyna ma szansę przetrwać w domu pełnym chłodu intryg i kłamstw, tak innym od jej rodzinnego domu? Czas to sprawdzić…

STATUS: Nieaktualne!!!


2.Chłopak  malarz  szuka  modelki  do swojego obrazu, który ma być  jego wielkim arcydziełem.  Jednak  nie może  znaleźć nigdzie  do niego odpowiedniej  dziewczyny.  Szuka już   tak z dobry miesiąc.  Aż  znajduje  tę, której szukał. Wybór pada na  dziewczynę  grającą  na gitarze  w parku.  Zaintrygowany jej talentem  zagaduje ją i zaprasza  na kawę.  Dziewczyna  zgadza  się  z nim  umówić. Wtedy  przedstawia  jej swój  pomysł.  Z początku nie jest chętna  do  pozowania.   Ale  za namową  chłopaka  zgadza się  przyjść  do jego pracowni.  W czasie  tworzenia obrazu, nawiązuje się  między  nimi  nić  sympatii.  Jednak  czas  kończenia  obrazu  zmniejsza  się  z każdym dniem.  Czy  poza tym jednym  wspólnym dziełem  mają szansę   na  stworzenie czegoś  równie trwałego, skoro  oboje  są  zbyt  zamknięci  w sobie, by przyznać się , że  w tym czasie  połączyło ich  prawdziwe  szczere  uczucie?

Status: AKTUALNE!!!


Ostatnio zmieniony przez Minako88 dnia 24/04/23, 05:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Minako88
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Minako88
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {04/05/24, 08:25 pm}

WITAM WITAM SERDECZNIE

 Z racji tego, że mam  chęć coś popisać  przychodzę tutaj  by kogoś zainteresowanego  tym znaleźć.
Popisałabym  coś na spokojnie bez poganiania  tak dla samej radości pisania( co i tak sprawia mi przyjemność)
Jestem chętna na , dramaty, horrory  fantastykę lub od biedy i szkolne może być byle nie oklepane romansidło bo tego nie poszukuję.  
Może być  też coś na podstawie anime  na to też bym chętnie  poszła.  Szukam  dwuosobówki  pisanej na spokojnie bez żadnej spiny.
Z góry  informuje  że mogę pisać  hetero( w tym przypadku biorę dziewczynę jak i yuri( tak na to też się skuszę lub zwane inaczej GL)

Jeśli to by was nie zainteresowało to  chętnie napiszę  opowiadanie na temat tych oto anime:
- Bleach
- Hellsing
- Amnesia
- Shiki
-Link Click
- Death Note
- Owari no Seraph
Nie mam wymyślonej żadnej fabuły, jestem chętna na wymyślenie  czegoś  wspólnie. Będę  bardzo chętna na współpracę ^^
Mam też pomysł na jedną konkretną fabułę i szukam kogoś do męskiej roli w tym opku:

Fabuła: Tokio... W tym oto mieście żyją dwie niezwykłe rodziny. Jedna  włada mocami żywiołów inna natomiast ma kontrolę nad mocami mentalnymi. Obie toczą ze sobą walkę o kontrolę w mieście jak i w całym kraju. Co się jednak stanie gdy w rodzinie w której zawsze była moc urodzi się dziewczyna bez niej? Natomiast  jeśli w drugiej rodzinie urodzi się chłopak z mocą tak straszną, że musi ją ukrywać? W pewien sposób los  sprawi, że ta dwójka się spotka co z tego wyniknie.... Czy to spotkani e będzie czymś dobrym? Albo wręcz przeciwnie? Jak to się mówi...czas pokaże...

W niej zawsze można coś zmienić  jestem gotowa na wszelkie propozycje w tym zakresie ^^
Z powodu ograniczonej ilości czasu  mogę obiecać tylko  1 post na tydzień
Chętnych  jak najbardziej  zapraszam !!
Sponsored content
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ Empty Re: Skromna ja szuka kogoś by trochę popisać ^^ {}

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach