Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
A New Beginning Dzisiaj o 04:23 amYulli
From today you're my toyWczoraj o 08:08 pmKurokocchin
This is my revengeWczoraj o 07:47 pmYoshina
Twilight tension17/09/24, 02:27 pmEeve
Agathokakological15/09/24, 10:36 pmAgathokakological
W Krwawym Blasku Gwiazd15/09/24, 10:30 pmHummany
Alteros15/09/24, 07:03 pmYoshina
Triton and the Wizard15/09/24, 06:53 pmYoshina
incorrect love15/09/24, 10:00 amKurokocchin
Wrzesień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar

Top posting users this week
2 Posty - 29%
2 Posty - 29%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%
1 Pisanie - 14%

Go down
Wróżka Kostuszka
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Wróżka Kostuszka
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Wróżka Kostuszka Empty Wróżka Kostuszka {16/07/24, 10:42 pm}


   Allons-y!
   

   
Wróżka Kostuszka
   

   

   
O MNIE:
Zawsze, kiedy mam napisać "o sobie", zdaję sobie sprawę z tego, że jak zwykle następuje u mnie słowotok, tak w tym przypadku trudno coś z siebie wykrzesać. Mimo to, spróbuję. Jestem osobą, która stara się być kreatywna - czasem wymyślam znacznie więcej, niż jestem w stanie zrealizować. Uwielbiam pisać z kimś i chociaż tworzę też swoją własną historię, to nie sprawia mi ona aż tyle frajdy, ile wspólne pisanie rp. Zresztą, w świecie rp siedzę od bardzo dawna, może ze trzynaście-czternaście lat? Zaczynałam dawno temu na nk, ale jak nk zaczęło upadać, przeniosłam się na discorda i tam zostałam. Próbowałam aska, ale okazało się, że to kompletnie nie dla mnie. W każdym razie, na rp znam się całkiem nieźle! I na memach. Uwielbiam memy, kocham je wysyłać i jak już zaczniemy rozmowę, pewnie dostaniesz kilka. Nie będę za to przepraszać, memy zawsze potrafią rozładować sytuację! Jak kotki.

   
CO PISZĘ:
Przede wszystkim lubię pisać fantastykę, zwłaszcza taką, która opiera się o jakiś kanoniczny świat - dobrze czuję się w uniwersum Pottera, całkiem nieźle radzę sobie też w świecie Baldur's Gate i Dragon Age'a, ale nie tylko. Chętnie spróbowałabym się w świecie Demon Slayera czy Śródziemiu (choć to nie byłoby takie proste, hm?). Nie oznacza to jednak, że piszę tylko fantasy i tylko w kanonicznym świecie. Pasuje mi kreowanie własnego uniwersum, które może być fantastyczne, a wcale takie być nie musi. Lubię też wątki historyczne. Jeśli zaś chodzi o taką konkretniejszą tematykę - lubię akcję, ale lubię też gdy między naszymi bohaterami pojawia się wątek romantyczny. Dobrze czuję się w tak zwanych okruchach życia, to też w końcu wdzięczny temat do tworzenia. To, czego na pewno nie napiszę to relacja romantyczna nauczycielsko-uczniowska ze względu na mój zawód. Age gap nie jest problemem, ale nie w takiej relacji.

   
KIM PISZĘ:
Piszę zarówno postacią damską jak i męską; w przypadku męskiej w grę wchodzi miłość do drugiego mężczyzny, ale jakoś najlepiej czuję się w straight relacjach (tak po prostu mam, nie jest to kwestia jakiejś nietolerancji!). Postaci, którymi piszę przeważnie mają dość mocno określony sposób patrzenia na świat i trudno mi podjąć się tworzenia bohatera, który jest zły - tacy pojawiają się u mnie tylko jako villainy w postaci poboczniaków. Dodam, że to, że moje postacie stoją raczej po jasnej stronie mocy nie czyni z nich nudnych jak flaki z olejem, o nie. Też mają dylematy, też zdarza im się zrobić coś złego. Uważam, że dobrzy ludzie mogą być równie ciekawi i takich staram się ich uczynić.

   
OCZEKUJĘ:
To, czego oczekuję od Ciebie, to dobrej komunikacji - warto wiedzieć, jeśli coś Ci nie odpowiada, po co mamy się męczyć? Lubię kontakt poza samym role-playem, bo wtedy po prostu łatwiej się pisze i angażuje w historię. W kwestii samej historii - lubię opisy nie tylko czynności, ale i tego, co dzieje się w sercu postaci, którą prowadzisz. Sama kocham opisy przeżyć wewnętrznych i przemyśleń, więc oczekuję tego samego. Liczę również na poprawność językową i ortograficzną, interpunkcyjną. Nie jestem grammar nazi, ale no umówmy się... Warto mieć jakieś standardy. Każdemu zdarzają się błędy, ale dobrze jest umieć je poprawiać.
   

   

   
Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach