Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Twilight tensionDzisiaj o 06:53 pmCarandian
A New Beginning Dzisiaj o 04:23 amYulli
From today you're my toyWczoraj o 08:08 pmKurokocchin
This is my revengeWczoraj o 07:47 pmYoshina
Agathokakological15/09/24, 10:36 pmAgathokakological
W Krwawym Blasku Gwiazd15/09/24, 10:30 pmHummany
Alteros15/09/24, 07:03 pmYoshina
Triton and the Wizard15/09/24, 06:53 pmYoshina
incorrect love15/09/24, 10:00 amKurokocchin
Wrzesień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar

Top posting users this week
2 Posty - 25%
2 Posty - 25%
2 Posty - 25%
1 Pisanie - 13%
1 Pisanie - 13%

Go down
Sacito
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Sacito
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

 Przybywajcie, ahajcie, babrajcie! Empty Przybywajcie, ahajcie, babrajcie! {28/05/24, 01:40 pm}


 Przybywajcie, ahajcie, babrajcie! 1N2htqq

  Dołączyłam do jednego opka po latach i zapragnęłam więcej!
Przypomniałam sobie jaka to super zabawa na odstresowanie, ale nie szalejmy.
Szukam na razie jeszcze jednego, no maks dwóch, jeśli ktoś bardzo będzie chciał.
  Oczywiście trochę się zastałam, a pisane było na kibelku więc jestem chętna
na wszelkie zmiany, uwagi i rozwinięcia.


Pomysł 1 "It don't bite. YES IT DO!"
Status: wolne


  Do miasta w którym od lat żyje rodzina X, prowadza się rodzina Y i zaledwie sekundę po wejściu do nowego domu są na językach mieszkańców. Są dziwni. Jacyś tacy na czarno ubrani, bladzi jak ściana, ktoś z nich nawet chodził pod parasolem, a przecież przyjechali po zachodzie słońca. I przez kolejny tydzień nikt ich nie widział.
  Do czasu pewnego nudnego poniedziałku kiedy do klasy syna z rodziny X dołącza nowy uczeń z rodziny Y. Od tego czasu w miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

-  Oczywiście chodzi mi o wampiry! Rola jest mi obojętna, a ilość osób to od 2 do 6 jakby ktoś był chętny na pozostałych członków jak siostry, czy bracia. Rodzina Y wcale nie musi być ze sobą spokrewniona, może jedynie udawać na papierze i dla niepoznaki.
-  A jakby wgl znalazło się więcej więcej osób i to chętnych na pozostałych mieszkańców to w sumie też fajnie, ale już potrzebowałabym pomocy, bo sama nigdy nie byłam MG.
-  Ale jeśli miałaby to być dwójka, to zdecydowanie BL. Jeśli weźmiemy po 2 postacie to mogę iść też w Hetero, lub GL



Pomysł 2 "Isekaied by a whack on the head"
Status: wolne


  Jest aktor A i aktor B, którzy rywalizują ze sobą od samego początku kariery pierwszego. B zawsze był lepszy i miał ogromny talent, choć ostatnimi czasy jego progres znacznie zwolnił, za to A może i brakuje zdolności, ale nadrabia swoim zapałem. I miał wyjątkowy dar do doprowadzania B do szewskiej pasji.
  Przez rozproszenie kolejną kłótnią na planie, nikt nie zauważył obluzowanej kotary, której naprawę odkładano już od miesiąca. Bo przecież jeszcze się trzyma, prawda? Niestety wystarczyło lekkie szarpnięcie materiału, żeby karnisz się poddał i z impetem spadł na głowę B.
 
-  Tutaj pojawiają się dwie drogi. Albo do głowy aktora B przenosi się postać, którą grał, albo on przenosi się do świata postaci i druga osoba przygarnia jakiegoś stworka.
-  Ponownie rola do wybrania, albo gdyby ktoś był chętny można prowadzić dwie historie jednocześnie. Problem taki, że nie mam konkretnego pomysłu co do drugiego świata, ale bardzo chciałabym coś klasycznie wyrwanego z fantasy. Możemy nawet wybrać jakiś film, książkę, anime, mangę dla ułatwienia robiąc z tego "Actor AU".
-  Ponownie bardzo bym chciała żeby było to BL, ale przy dwóch scenariuszach jednocześnie możemy drugą parkę zrobić Hetero, albo GL
Sacito
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Sacito
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

 Przybywajcie, ahajcie, babrajcie! Empty Re: Przybywajcie, ahajcie, babrajcie! {02/07/24, 10:12 pm}


Pomysł 1 "That it's finally me and you, and you and me
                                    Just us, and your friend Steve
                                       Do-do-do-do-do-do, Steve
                                       Do-do-do-do-do-do, leave"


Status: zajęte
  X po latach wraca do rodzinnego miasta z powodów osobistych. Pierwszego dnia wpada na Y, przyjaciela z dzieciństwa z którym dorastał i niegdyś niewinna przyjaźń odżywa i przeradza się w uczucie znane jako miłość. Oboje nie chcą się spieszyć, ale po kilku kolejnych miesiącach decydują się na związek.
  Wszystko jest jak w bajce z jednym, małym, tycim, tycilińskim wyjątkiem. Którym jest najlepszy przyjaciel X - Steve, który przyjechał do niego po miesiącu i zdecydował się z nim zamieszkać. Ale nie byłoby takie dziwne, gdyby tylko, Steve nie wtrącał się w każde ich wyjście.

 • Romantyczna kolacja w restauracji?
         - Oh Steve był głodny i zawsze chciał obczaić to miejsce.
  • Randka w domu przy dobrym filmie?
          - O Oglądacie XYZ?! To mój ulubiony serial! Suńcie się!
 • Obiadek u rodziców X?
          - Ciociu jak ja cię dawno nie widziałem, świetnie wyglądasz! O dla mnie też znajdzie się miejsce? Super!

  Po którymś razie Y w końcu pęka i postanawia poważnie porozmawiać z X o jego przyjacielu, który ostatnio nawet wpakował im się do łóżka między nich, pod pretekstem strasznej nocnej burzy. X orientuje się że, Yr ma rację i wspólnie dochodzą do jednego wniosku. Muszą Steve znaleźć partnera.



- Na początku "Steve" będzie npc scerowanym przez nas obie, jak i jego potencjalni partnerzy, którzy na początku będą bardzo często się zmieniać, aż w końcu dojdziemy do tej jedynej osoby. Wtedy podzielimy się nimi i dodamy kolejną historię do naszego opowiadania.
- Rola X i Y do wyboru, jak i ich płeć, choć skłaniam się ku parce BL.
- Orientacja  "Steve" do uzgodnienia, ale chyba więcej zabawy będziemy mieć z Bi, lub Pan.
- Wiek również do ustalenia, ale jeśli X i Steve są współlokatorami to stawiam na koniec "liceum" najpóźniej, lub studia.
- Wygląd rysowany
Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach