Maybe I Belong Among The Stars?Zmącona tafla jeziora sprawiła, że zamrugałeś wytrącony z rozmyślań. Podnosząc spojrzenie na rozgwieżdżone niebo nad Twoją głową uśmiechasz się lekko do siebie, wreszcie wróciłeś do domu. Bierzesz głęboki wdech, czujesz zapach świeżej trawy, kwitnących kwiatów. Do uszu dochodzi Cię szum nocnego życia: gdzieś w krzakach spłoszyły się myszy, koniki polne zagrały w rytm ucieczki. Poprawiasz sobie plecak na ramieniu, chowasz dłonie do kieszeni, powiew wieczornego wiatru rozwiał Ci kosmyki włosów. Jak dobrze wreszcie poczuć tą swobodę! W umyśle już kotłuje Ci się pomysł na nową przygodę. Co tym razem Cię spotka? Gdzie tym razem dojdziesz? To miejsce nigdy Cię nie przestaje zaskakiwać chociaż masz wrażenie, że znasz tu już każdy kąt. Zawsze zjawia się ktoś nowy, wnosi coś niesamowitego w Twoje życie, a Twoja Gwiazda coraz mocniej błyszczy tam na górze. Jest was coraz więcej. Świeć więc pełnią swojego blasku!
Zapraszamy do uczestnictwa na forum zrzeszającym wszystkich autorów i autorki zainteresowane wszystkimi gatunkami, rozwojem i kreowaniem nowych rzeczywistości! Długie czy krótkie posty! Pojawiające się codziennie bądź raz w miesiącu! Poszukiwacze towarzystwa, tej jednej osoby, po prostu odbiorców! Wszyscy możecie znaleźć coś dla siebie w naszym City of Stars!
01/01

Nowy Rok witamy z nową odsłoną naszego forum. Ah... tyle zmian na raz. Na pewno poczujecie się przez chwilę zagubieni, ale wierzymy, że szybko odnajdziecie się w Mieście Gwiazd. Szczęśliwego, magicznego Nowego Roku!
00/00
00/00
Administracja
Ostatnie posty
Szukaj
Display results as :
Advanced Search
Keywords

Latest topics
Twilight tensionDzisiaj o 06:53 pmCarandian
A New Beginning Dzisiaj o 04:23 amYulli
From today you're my toyWczoraj o 08:08 pmKurokocchin
This is my revengeWczoraj o 07:47 pmYoshina
Agathokakological15/09/24, 10:36 pmAgathokakological
W Krwawym Blasku Gwiazd15/09/24, 10:30 pmHummany
Alteros15/09/24, 07:03 pmYoshina
Triton and the Wizard15/09/24, 06:53 pmYoshina
incorrect love15/09/24, 10:00 amKurokocchin
Wrzesień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar

Top posting users this week
2 Posty - 25%
2 Posty - 25%
2 Posty - 25%
1 Pisanie - 13%
1 Pisanie - 13%

Go down
Syriusz
Tajemniczy Gwiazdozbiór
Syriusz
Liczba postów:
Nowe opowiadania:
Piszę:
Preferowane gatunki:
Discord:

Syriuszowe opowiastki Empty Syriuszowe opowiastki {07/01/24, 03:37 pm}


Syriuszowe opowiastki

Syriusz
Chyba nikogo nie zaskoczył ten nick...

O MNIE:
Co tu dużo mówić... Lubię pisać.
Tworzę bardzo dużo prywatnie do szuflady (kiedyś może wydam już te zakończone projekty... jasne....), wiele lat tworzyłam na Słodkim Flircie oraz na Eldaryi. Pisanie z kimś rozbudza moją kreatywność, a poza tym jestem bardzo społeczną istotą. Nie gryzę, nie oceniam, ani nawet nie połykam w całości. Lubię się pośmiać, rozwinąć znajomość i dzielić się swoją wiedzą z innymi.

CO PISZĘ:
Absolutnie uwielbiam pisanie post-apo. Zombie, katastrofy ekologiczne, zombie, powrót z kosmosu na Ziemię, jeszcze więcej zombie, tajemnicze plagi zmieniające ludzi w bestie, mrozy, pustynie i wielkie bryki rodem z Mad Maxa. Chyba byłabym w stanie odnaleźć się we wszystkim! Fantasy też jest w moim stylu - zaczynając od elfów i smoków, a kończąc na odprawianiu czarodziejskich rytuałów w mrocznym zamczysku. Ale poza tym dobrze się odnajduję w obyczajówkach, dramatach czy kryminałach. Chętnie też sięgam po realia z różnych gier. Nie jestem za to fanką soczystego sci-fi z prawdziwego zdarzenia. Przez wiele lat bardzo chciałam napisać horror, ale nigdy mi się nie udało.

KIM PISZĘ:
Zdecydowanie wolę pisanie (zazwyczaj homoseksualnymi) mężczyznami. Wiekowo najczęściej mieszczą się oni w przedziale między siedemnaście, a trzydzieści pięć lat. Do pisania kobietą może mnie przekonać albo bardzo dobry pomysł, albo mój osobisty kaprys. Raz w życiu spróbowałam napisać GL, ale to chyba nie jest mój konik.

OCZEKUJĘ:
Lubię mieć stały kontakt z współautorem, ponieważ knucie i snucie dalszej fabuły (oraz miliona przypałowych scenek i innych głupich sytuacji) to moje drugie imię. Jestem bardzo wyrozumiała, więc fajnie byłoby to otrzymać również od współautora.


Powrót do góry
Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach